Forum

Skolwin dalej rozkopany

Jak informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego, obecna, zmieniona organizacja komunikacji miejskiej na ulicy Stołczyńskiej, obowiązywać będzie do 17 grudnia. Nie oznacza to jednak, że po tym terminie sytuacja wróci do normy, gdyż prace związane z budową kanalizacji zostaną przeniesione nieco bliżej centrum. Spowoduje to dalsze skrócenie trasy linii 63 oraz korekty tras linii 102A, 526 i 526A.

wysłane przez durek1

No to jestem ciekaw gdzie ta pętla by miała być. Z tego co się orientuje to niema zbyt wiele miejsca gdzie by mógł autobus zawrócić.

wysłane przez marko 4

durek1 napisał(a):

> No to jestem ciekaw gdzie ta pętla by miała być. Z tego co > się orientuje to niema zbyt wiele miejsca gdzie by mógł > autobus zawrócić.

To pewnie 63 zawita na Gocław albo może na Kościelnej przy działkach będzie mieć końcowy.

wysłane przez durek1

marko napisał(a):

> To pewnie 63 zawita na Gocław albo może na Kościelnej przy > działkach będzie mieć końcowy.

Aż tam to chyba nie. Przypomniało mi się że za przystankiem "Zamknięta" w strone Skolwina jest nawet spory plac. Tylko nie wiem w jakim stanie.

-- Nie ma to jak spóźniony autobus

wysłane przez marko 4

durek1 napisał(a):

> Aż tam to chyba nie. Przypomniało mi się że za przystankiem > "Zamknięta" w strone Skolwina jest nawet spory plac. Tylko nie > wiem w jakim stanie.

Jeśli chodzi o ul. Zamkniętą to jest jeszcze możliwość, że 63 może zjeżdżać w dół jak 58 do przystanku "Nad Odrą" skręcić w ul. Kolejową do dworca Szczecin Glinki i z tamtąd do Zamknietej i zawrócić na Kołłątaja. Ale to już chyba za duży objazd jest...

wysłane przez MQ ?

durek1 napisał(a):

> No to jestem ciekaw gdzie ta pętla by miała być.

Kilkadziesiąt metrów przed obecnym przystankiem "Orna - Celulozowa" (i prawdopodobnie taką nazwę będzie nosić).

wysłane przez t105n  49

A później zostanie rozbabrany jedyny równy kawałek asfaltu w Skolwinie? Mam na myśli odcinek ul.Stołczyńskiej do ul.Celulozowej w stronę Stołczyna.