Forum

Popołudniowy wyjazd na linię

zablokowany
zdjęcie
Popołudniowy wyjazd na linię
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy ja dobrze widzę? ,czy za kierownicą jest pani kierująca?

wysłane przez durek1

Szymon85 napisał(a):

> Czy ja dobrze widzę? ,czy za kierownicą jest pani > kierująca?

Bardzo dobrze widzisz!

wysłane przez Luke_Police  163

durek1 napisał(a):

> Bardzo dobrze widzisz!

Najbardziej lubię panią, którą dziś sfotografowałeś w #670. Jej etatowy wóz to #3002 i jeździ na 109. Zazwyczaj uśmiecha się i macha, kiedy widzi, że ktoś fotografuje jej autobus.

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)

wysłane przez durek1

Luke_Police napisał(a):

> Najbardziej lubię panią, którą dziś sfotografowałeś w > #670. Jej etatowy wóz to #3002 i jeździ na 109. Zazwyczaj > uśmiecha się i macha, kiedy widzi, że ktoś fotografuje jej > autobus.

Też bardzo lubię tą panią, wiele razy mi dziś machała. Jak i również lubię panią ze SPAK-u.

-- Nie ma to jak spóźniony autobus

wysłane przez bniedzwiecki

durek1 napisał(a):

> Też bardzo lubię tą panią, wiele razy mi dziś machała. Jak i > również lubię panią ze SPAK-u.

Dwie panie ze SPAK-u pełniły dziś służbę na 58. Jedna wozem 1406 na 58/3 i druga ze swoim 1706 na 58/1.

Miałem przyjemność przejechać się z tą na 3 brygadzie. Koło 14:50 na Ogrodniczej (pomiędzy przystankami: "Dywizjonu 303" i "Górna") przed autobusem mignął ktoś z aparatem. Ktoś z was uwiecznił ją na fotce? :D

wysłane przez Administracja 0

Zamykamy wątek. Nie jest to forum o tym, gdzie jeżdżą panie, na których brygadach, która ma najładniejszy uśmiech, która jest najsympatyczniejsza itd. itp.