Forum

"Kanarek" na linii 5

zdjęcie
"Kanarek" na linii 5
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Kangur

Bardzo ladnie opoznienie ta Taterka zalapala, kolejna brygada ja dogonila na Krzekowie. Rozumiem, tory itd., ale i motornicza nie starala sie specjalnie jakos nadrabiac czasu chocby na Mickiewicza, gdzie przejezdzala w tempie (zwazywszy na jakosc torowiska) spacerowym, podczas gdy #102 dobijala do ogranicznika ;)

wysłane przez leks 17

Kangur napisał(a):

> Bardzo ladnie opoznienie ta Taterka zalapala, kolejna brygada > ja dogonila na Krzekowie. Rozumiem, tory itd., ale i > motornicza nie starala sie specjalnie jakos nadrabiac czasu > chocby na Mickiewicza, gdzie przejezdzala w tempie (zwazywszy > na jakosc torowiska) spacerowym, podczas gdy #102 dobijala do > ogranicznika ;)

W jednej z tych Tatr szkolona była jedna z motorniczych - może z tego wynikało opuźnienie - chociaż jak instruktor sobie poszedł to motrnicza na zakrętach po 40 km/h jeździła :|. W drugiej jeździł słynny Margoński - a podobno wolno jeździ ten koleś :P.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez MQ ?

lex napisał(a):

> ten koleś

Nie uważasz, że trochę przeginasz? "Koleś" to on dla ciebie na pewno nie jest.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Nie uważasz, że trochę przeginasz? "Koleś" to on dla ciebie > na pewno nie jest.

"Ciebie" z duzej litery sie pisze. Panie wszechwiedzacy.

wysłane przez mike_1994

ABC napisał(a):

> "Ciebie" z duzej litery sie pisze. Panie wszechwiedzacy.

A na początku nie stawia się spacji, dużej a nie duzej. Się a nie sie, i nie wszechwiedzacy tylko wszechwiedzący. Jak mamy się czepaiać błędów to zacznijmy od siebie.

wysłane przez hubertdz 38

mike_1994 napisał(a):

> Jak mamy się > czepaiać błędów to zacznijmy od siebie.

Czepiać chyba. I nie "z dużej litery", tylko "wielką literą". Ale dość już tej zabawy...

wysłane przez Michal105N

W drugiej jeździł słynny Margoński - a podobno wolno > jeździ ten koleś :P.

Wiesz, gdybym ja był wt akiej sytuacji jak on, też bym wolno Tatrami jeździł...

wysłane przez leks 17

W związku z tym, że moja poprzednia wypowiedź w tym temacie wywołała pewne oburzenie wsrod niektorych osob chciałbym bardzo przeprosić wszystkich, ktorych moglbym w tej sytuacji urazić, obrazić, a w szczególności chciałbym przeprosić Pana Margońskiego. Użyłem w swojej wypowiedzi troche nieodpowiednich określeń za co chciałbym przeprosic.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.