Forum

Tatra KT4Dt #111 na Basenie Górniczym

zdjęcie
Tatra KT4Dt #111 na Basenie Górniczym
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez yoss83

Nie podoba mi się ta biała kartka "Zajezdnia Tramwajowa Pogodno". Wygląda, że tak powiem kolokwialnie- wieśniacko. I co to za pomysł, żeby numery taborowe nalepiać różnymi trzcionkami?

wysłane przez 105ngs

yoss83 napisał(a):

> Nie podoba mi się ta biała kartka "Zajezdnia Tramwajowa > Pogodno". Wygląda, że tak powiem kolokwialnie- > wieśniacko. I co to za pomysł, żeby numery taborowe > nalepiać różnymi trzcionkami?

A trzcionka to takie połączenie trzonka i czcionki ? ;>

Ale racja - też mi się nie podoba takie niedbalstwo i brak konsekwencji w MZK.

wysłane przez yoss83

105ngs napisał(a):

> A trzcionka to takie połączenie trzonka i czcionki ? ;>

Oj, sorry- niby wiem jak się to pisze, ale stale i już jakoś mechanicznie powtarzam ten sam błąd :-)

P.s. Chyba nie "konsekwencji" , ale "konsekwentności"... allle się odgryzłem ;-)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

yoss83 napisał(a):

> P.s. Chyba nie "konsekwencji" , ale "konsekwentności"... > allle się odgryzłem ;-)

Ojjj prosimy więcej nie :) Konsekwencji.
yoss83 napisał(a):

> I co to za pomysł, żeby numery taborowe > nalepiać różnymi trzcionkami?

A no taki, że wszyscy wokół narzekali na małe numerki, więc postanowiono to zmienic. Oczywiście jakby byli konsekwentni to Tatrom 101-106 nakleili by na nowo-większe, ale raczej mają większe zmartwienia więc się nie spodziewaj takich kokosów. :(

wysłane przez alat57

yoss83 napisał(a):

> I co to za pomysł, żeby numery taborowe > nalepiać różnymi trzcionkami?

Powiem szczerze że nie zauważyłem na 111-tce różnych czcionek,natomiast widziany był ok.15.00 na Pl.Kościuszki > Pogodno skoro miał na wyświetlaczu "2111"

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez yoss83

alat57 napisał(a):

> Powiem szczerze że nie zauważyłem na 111-tce różnych > czcionek.

Ja miałem na myśli to, że inne czcionki [ tym razem pamiętałem ;-) ] są na tatrach 101-106 i inne na 107 i wyżej
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez alat57

yoss83 napisał(a):

> Ja miałem na myśli to, że inne czcionki [ tym razem > pamiętałem ;-) ] są na tatrach 101-106 i inne na 107 i wyżej

w tej chwili rozumie o co Tobie chodziło :)

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)