Forum

Nietypowy skład KT4Dt 102+106 wyjeżdża na linię 8

zdjęcie
Nietypowy skład KT4Dt 102+106 wyjeżdża na linię 8
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Warto zobaczyc, ze nie ma numeru linii.

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> Warto zobaczyc, ze nie ma numeru linii.

Bo dopiero wyjeżdżał na linię a nie już na niej był ;]
pawelp19 napisał(a):

> Bo dopiero wyjeżdżał na linię a nie już na niej był ;]

Ale jak inne wyjeżdżają na linię 8 przez Potulicką to mają napisany numer linii.

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> Ale jak inne wyjeżdżają na linię 8 przez Potulicką to mają > napisany numer linii.

Pewnie motorniczemu nie chciało się takiej opcji włączyć :-p

-- 400 moich zdjęć w galerii już za mną :-)
Bella napisał(a):

> Pewnie motorniczemu nie chciało się takiej opcji włączyć :-p

Albo nie jest takowa zaprogramowana.

Штирлиц

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Stirlitz napisał(a):

> Warto zobaczyc, ze nie ma numeru linii. No tak ja też widziałem ten skład,wczoraj też w tym samym miejscu tylko że na jeżdzie próbnej. One teraz będa ze sobą na stałe szczepione to 102 bedzie solo czy będzie tez w jakimś innym składzie? Pytam tak z ciekawosci.
Prosimy oddzielać cytat od wypowiedzi, znacznie poprawia to czytelność posta.

moderator@mkm.szczecin.pl
tramwajekk napisał(a):

> No tak ja też widziałem ten skład, wczoraj też w tym samym > miejscu tylko że na jeździe próbnej. > One teraz będą ze sobą na stałe szczepione to 102 będzie > solo czy będzie tez w jakimś innym składzie? > Pytam tak z ciekawości.

Wczoraj Ci pisałem, że 102 jest szczepiony ze 106, a 101 może będzie jeździć solo albo będzie szczepiony z innym wagonem. A to, że ma na wyświetlaczu "JAZDA PROBNA" to znaczy (w niektórych przypadkach), że wyjeżdża na linie.

P.S. Próbuj nie robić błędów, będzie czytelniej. ;)

-- Jeden z Autosanów już pewnie nie wyjedzie, chyba że w SPAK stanie się cud.
mike_1994 napisał(a):

Jeden z Autosanów już pewnie nie wyjedzie, chyba że w SPAK stanie się cud.

Zaciekawiła mnie Twoja stopka. I takie pytanie: Czy chodzi Ci o #1743, który ma rozebrany przód, czy może o jakiegoś innego? Jeśli o tego to muszę Cię zmartwic. Stanie się cud i wyjedzie bo jest tylko klepany po kolizji.
man751 napisał(a):

> Zaciekawiła mnie Twoja stopka. I takie pytanie: Czy chodzi Ci o > #1743, który ma rozebrany przód, czy może o jakiegoś innego? > Jeśli o tego to muszę Cię zmartwic. Stanie się cud i wyjedzie > bo jest tylko klepany po kolizji.

Pewnie tak, bo wczoraj będąc w SPAK widziałem jakiegoś rozgrzebańca z tyłu w postaci Autosana. Myślałem, że to coś poważniejszego. ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
mike_1994 napisał(a):

> ...że 102 jest szczepiony ze 106... > ...będzie szczepiony...

Szczepiony to może być pies ;-), tramwaj "sczepiony", a jeszcze lepiej "połączony z".

-- Dlaczego co druga względnie nowa osoba na naszym forum jest domorosłym specem od transportu, który na siłę stara się przeprojektować sieć komunikacyjną? (C) Phobos

Pokemony atakują...

wysłane przez torwid 64

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego ten skład jest "nietypowy"? Coś przeoczyłem, czy chodzi tylko o to, że numerki nie po kolei? Bo jeśli tak, to dla mnie żadna nietypowość w Szczecinie... Powiedziałbym nawet, że jest tak, odkąd pamiętam, a pamiętam jeszcze kilkadziesiąt lat z minionego tysiąclecia :D

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Mario ?

torwid napisał(a):

> Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego ten skład jest > "nietypowy"? Coś przeoczyłem, czy chodzi tylko o to, że > numerki nie po kolei? Bo jeśli tak, to dla mnie żadna > nietypowość w Szczecinie... Powiedziałbym nawet, że jest > tak, odkąd pamiętam, a pamiętam jeszcze kilkadziesiąt lat > z minionego tysiąclecia :D

To dlaczego w newsie napisano "Na jednej ze szczytowych brygad linii 8 kursuje nietypowy skład KT4Dt 102+106"? Tak, chodziło mi o numery taborowe.

-- 400 moich zdjęć w galerii już za mną :-)

wysłane przez torwid 64

Bella napisał(a):

> To dlaczego w newsie napisano "Na jednej ze szczytowych brygad > linii 8 kursuje nietypowy skład KT4Dt 102+106"? Tak, > chodziło mi o numery taborowe.

OK, ale to dla mnie żadna nietypowość. Takich składów jest na pęczki. A zdaje się, że nie ma przepisu o możliwości łączenia w składy jedynie wagonów z kolejnymi numerami ;)

wysłane przez Mareczek 1

torwid napisał(a):

> OK, ale to dla mnie żadna nietypowość. Takich składów jest > na pęczki. A zdaje się, że nie ma przepisu o możliwości > łączenia w składy jedynie wagonów z kolejnymi numerami ;)

Ale Belli zapewne chodzi o to, że Tatry wcześniej kursowały w składach z numerkami po kolei, a tu nagle taki stworek. A to, że w 105-tkach żonglują jak chcą, szczególnie w ostatnim czasie to inna bajka.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez torwid 64

Mareczek napisał(a):

> Ale Belli zapewne chodzi o to, że Tatry wcześniej kursowały w > składach z numerkami po kolei, a tu nagle taki stworek.

Domyślam się, ale jeśli ten układ będzie utrzymany, to raczej stare zdjęcia 101+102 trzeba będzie uznać za nietypowe ;) A tak na poważnie - myślę, że póki nie będzie wszystkich Tatr w ciągłym ruchu, dopóki się nie podocierają i nie będzie wiadomo czy łączymy na stałe, czy w miarę potrzeby, pisanie o nietypowości jest trochę przedwczesne ;)

wysłane przez Phobos 17

> pisanie o > nietypowości jest trochę przedwczesne ;)

No jasne. Przecież tatry we wszelkich możliwych kombinacjach (z trójskładami włącznie) są powszechnym standardem na naszych torowiskach już od 20 czy 30 lat. Pojawienie się którejkolwiek z nich wcale nie jest sensacją opisywaną w informacjach, a ich łączenie w dowolne składy też nie jest nietypowe, bo wszystkie zdążyły już po 14 razy jeździć w parze z każdym innym wagonem zarówno jako pierwszy jak i jako drugi wagon składu...

-- Mourn the losses - because there are many, but celebrate the victories - because there are few

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez kajetansz 65

Phobos napisał(a):

> No jasne. Przecież tatry we wszelkich możliwych kombinacjach (z > trójskładami włącznie) są powszechnym standardem na naszych > torowiskach już od 20 czy 30 lat.

A tego to ja nie wiedziałem. :-P

Штирлиц

wysłane przez torwid 64

Phobos napisał(a):

> No jasne. Przecież tatry we wszelkich możliwych kombinacjach (z > trójskładami włącznie) są powszechnym standardem na naszych > torowiskach już od 20 czy 30 lat. Pojawienie się którejkolwiek z > nich wcale nie jest sensacją opisywaną w informacjach, a ich > łączenie w dowolne składy też nie jest nietypowe, bo wszystkie > zdążyły już po 14 razy jeździć w parze z każdym innym wagonem > zarówno jako pierwszy jak i jako drugi wagon składu...

He, he... Nie byłbyś sobą ;) Powtórzę jeszcze raz: moim zdaniem dopóki nie ma wszystkich wagonów w ruchu, nie ukształuje się w miarę stała obsługa poszczególnych linii, dopóki nie będzie wiadomo na stałe, ile jeździ solo, a ile w składach, trudno mówic o jakiejkolwiek stałości czy nietypowości i nie potrzebna jest do tego ironia. Ale jak zwykle szanuje Twoje poglądy i pozwolę sobie mieć (nie pierwsyz raz zresztą) inne zdanie. I dzięki temu ten świat idzie do przodu, że nie zawsze i nie wszyscy się ze sobą zgadzają :D

wysłane przez Iwo

Bella napisał(a):

> > To dlaczego w newsie napisano "Na jednej ze szczytowych brygad > linii 8 kursuje nietypowy skład KT4Dt 102+106"? Tak, > chodziło mi o numery taborowe.

Nietypowy to by był, jak by spieli np. Tatrę z Helmutem :) A to, że różne numery taborowe...

Iwo

wysłane przez mike_1994

Iwo napisał(a):

> Nietypowy to by był, jak by spieli np. Tatrę z Helmutem :) A > to, że różne numery taborowe...

A doczepa helmutowa i Tatra mają chyba takie same sprzęgi. Ciekawe jakby wyglądał taki skład. ;)

wysłane przez torwid 64

mike_1994 napisał(a):

> A doczepa helmutowa i Tatra mają chyba takie same sprzęgi. > Ciekawe jakby wyglądał taki skład. ;)

Może przyjmijmy to jaka pierwszą propozycję na kolejną "Grudniową nockę"? :D