Forum

Jelcz 120M jeszcze na linii 57 Bis

zdjęcie
Jelcz 120M jeszcze na linii 57 Bis
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez maciekos95 3

Zdaje się (chyba się nie mylę), że na filmie Jelcza widnieje jeszcze nieaktualny napis "KOŁŁĄTAJA (Duńska) - WARSZEWO (Poznańska)". Czemu tego jeszcze nie zmienili?

Pzdr. darmol7

-- Przygotujcie się na cięcie członu B kolejnego Ikara - #743 :-( :-( :-(

wysłane przez Pepe 235

darmol7 napisał(a):

> Czemu tego jeszcze nie zmienili?

Może po prostu wyślij skargę do SPAK. Lepsze to niż zadawac pytanie, na które nikt z nas pewnie nie znajdzie odpowiedzi. Nie chciało im się? Zapomnieli? Nic innego.

wysłane przez Luke_Police  163

darmol7 napisał(a):

> Zdaje się (chyba się nie mylę), że na filmie Jelcza > widnieje jeszcze nieaktualny napis "KOŁŁĄTAJA (Duńska) - > WARSZEWO (Poznańska)". Czemu tego jeszcze nie zmienili?

Tak, masz rację. Przy tej rozdzielczości zdjęcia tego nie widać, ale wykonałem temu Jelczowi dzisiaj jeszcze inne zdjęcie, na którym widać lepiej zawartość filmu i jak tak jak napisałeś. Swoją drogą ciekawe, czy w związku ze zmianą numeracji SPAK wymieni wszystkie filmy w Jelczach 120M. No chyba, że zdecydują się na tę linię puszczać wyłącznie pojazdy z wyświetlaczami, w co nie chce mi się wierzyć.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)

wysłane przez t105n  49

darmol7 napisał(a):

> Czemu tego jeszcze nie zmienili?

To jeszcze mały pikuś. Jakieś dwa lata temu na nieistniejącym już Jelczu M-11 (chyba #550) zobaczyłem napis "Gocław - Stocznia Warskiego"! A przecież Stocznia ma inną nazwę od bodajże 1990 roku.