Forum

Powrót komunikacją z miejskiego Sylwestra

Dla uczestników organizowanej przez Miasto Szczecin zabawy sylwestrowej przewidziano uruchomienie dodatkowych autobusów umożliwiających powrót z Jasnych Błoni na Prawobrzeże.

wysłane przez Bauer

Mnie interesuje czemu nie ma nic w kierunku Podjuchy-Żydowce_Klucz...

wysłane przez mike_1994

Bauersoon napisał(a):

> Mnie interesuje czemu nie ma nic w kierunku > Podjuchy-Żydowce_Klucz...

Ale jakby zrobili taki dojazd to znowu inna dzielnica chciałaby też, a potem następna i następna i w końcu musieliby uruchomić prawie wszystkie linie.

-- I hate 105Na 1013+1010
Bauersoon napisał(a):

> Mnie interesuje czemu nie ma nic w kierunku > Podjuchy-Żydowce_Klucz...

Gdyby chcieć obsłużyć wszystkie osiedla, trzeba by wystawić z 10 autobusów, a przecież kierowcy to też ludzie i chcą się bawić w Sylwestra. Do Polic też nic nie jedzie, a zazwyczaj było jakieś połączenie w postaci nocnych 107. Widocznie ktoś stwierdził, że lepiej nie dawać dodatkowych autobusów po takiej imprezie, skoro po drodze mają zostać zdewastowane przez stado pijanych wandali.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Gdyby chcieć obsłużyć wszystkie osiedla, trzeba by > wystawić z 10 autobusów, a przecież kierowcy to też ludzie > i chcą się bawić w Sylwestra. Do Polic też nic nie jedzie, > a zazwyczaj było jakieś połączenie w postaci nocnych 107.

Police i tak są w dobrej sytuacji, przecież na Pl. Grunwaldzkim mają 524, który kursuje co godzinę.
Wojtek napisał(a):

> Police i tak są w dobrej sytuacji, przecież na Pl. Grunwaldzkim > mają 524, który kursuje co godzinę.

Tak, mądrzejsi pasażerowie pójdą na Sprzymierzonych, albo i na Piastów, bo na Grunwaldzkim i Rodła to już nie dadzą rady wsiąść do autobusu. Nie zdziwię się jak znowu będzie demolka, jak to po imprezach masowych. Przydałby się kierowca Supermen i Żandarmeria Wojskowa.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)
Wojtek napisał(a):

> Police i tak są w dobrej sytuacji, przecież na Pl. Grunwaldzkim > mają 524, który kursuje co godzinę.

Owszem, tylko M-11 może nie wystarczyc. Mogliby wystawic po raz ostatni Ikarusy, które jeszcze są w Policach czyli #727 i #743. Przykładowo po Dniach Morza, oprócz dodatkowych 107 2-3 lata temu na 524 i 526 były Ikarusy.
man751 napisał(a):

> Owszem, tylko M-11 może nie wystarczyc. Mogliby wystawic po raz > ostatni Ikarusy, które jeszcze są w Policach czyli #727 i #743. > Przykładowo po Dniach Morza, oprócz dodatkowych 107 2-3 lata temu > na 524 i 526 były Ikarusy.

Przydałoby się, chociaż jeżeli #727 ma zostać sprzedany, to nagle straciłby na wartości :P. Słyszałem z opowiadań jak kiedyś w Ikarusie Polickim w nocy wyrwali całą rurkę z poręczą z sufitu. A tak w ogóle, to czy one mają jeszcze autokomputery i kasowniki?

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)
man751 napisał(a):

> Owszem, tylko M-11 może nie wystarczyc. Mogliby wystawic po raz > ostatni Ikarusy, które jeszcze są w Policach czyli #727 i #743. > Przykładowo po Dniach Morza, oprócz dodatkowych 107 2-3 lata temu > na 524 i 526 były Ikarusy.

Ikarusy nie tylko przydałyby się na linii 524, ale i również na tych, które przejeżdżają przez Pl. Grunwaldzki i Pl. Rodła (m.in. 522,523,531).
Wojtek napisał(a):

> Police i tak są w dobrej sytuacji, przecież na Pl. Grunwaldzkim > mają 524, który kursuje co godzinę.

W bardzo dobrej, ale rok temu musialem czekac na 107, bo z 524 to tylko ludzie wypadli, spowrotem sie jakos wcisneli i pojechali dalej. Nie ma co liczyc w srodmiesciu na nocne. Jutro tez pewnie wroce 107 dopiero.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bauersoon napisał(a):

> Mnie interesuje czemu nie ma nic w kierunku > Podjuchy-Żydowce_Klucz...

Nie pierwszy raz jest taka komunikacja uruchamiana i wcześniej było 55 z basenu puszczane, ale widocznie dla kilku osób nie warto się w to bawić. Oprócz dodatków wszystkie linie nocne jeżdżą zgodnie z rozkładami, więc dojazd do klucza jest.

-- Volvo ponad reszte busów :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Bauersoon napisał(a):

> Mnie interesuje czemu nie ma nic w kierunku > Podjuchy-Żydowce_Klucz...

A mnie interesuje, dlaczego nie ma nic w kierunku Przecław-Kołbaskowo. I jeszcze Pilchowo-Tanowo...

-- Mourn the losses - because there are many, but celebrate the victories - because there are few

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.