Forum

Ostatni autobus obsługujący linię 57Bis

zdjęcie
Ostatni autobus obsługujący linię 57 Bis
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez michalSPAK

Pare dni temu na zajezdni widziałem mana ng272 1251 który na wyświetlaczu już miał 87
michalSPAK napisał(a):

> Pare dni temu na zajezdni widziałem mana ng272 1251 który > na wyświetlaczu już miał 87

Nie myśl, że na 87 będą puszczali przegubowce, to bardzo mało realne chyba, że będzie jakiś kryzys solówkowy choć nawet gdyby był, to i tak przegubowce by szły na inne linie typu 58 itd.

Alle weiteren Rechte vorbehalten!
> Nie myśl, że na 87 będą puszczali przegubowce,

A czy ktoś coś takiego napisał? Nie. Napisał tylko, że na zajezdni stał przegubowiec z ustawionym takim a nie innym napisem.

-- Mourn the losses - because there are many, but celebrate the victories - because there are few

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> A czy ktoś coś takiego napisał? Nie. Napisał tylko, że na > zajezdni stał przegubowiec z ustawionym takim a nie innym > napisem.

Mój błąd, chciałem to inaczej sformułować typu takiego, że napisali tak dla "picu" a na 87 i tak pewnie go nie puszcza.

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez durek1

Warszewiak napisał(a):

> Mój błąd, chciałem to inaczej sformułować typu takiego, że > napisali tak dla "picu" a na 87 i tak pewnie go nie puszcza.

Ale jednak na 87 mogą pojawiać się przegubowce, szczególnie na brygadzie 3 która prawdopodobnie wjeżdża po godzinie 6 a zjeżdża o godz. 8.
durek1 napisał(a):

> Ale jednak na 87 mogą pojawiać się przegubowce, szczególnie na > brygadzie 3 która prawdopodobnie wjeżdża po godzinie 6 a zjeżdża > o godz. 8.

Jak dla mnie było by wyśmienicie, żeby trzecia brygada była przegubowa, może akurat jakiagoś Ikarusa tam upchną ale to dopiero zobaczy się jutro.

Alle weiteren Rechte vorbehalten!
Warszewiak napisał(a):

> Mój błąd, chciałem to inaczej sformułować typu takiego, że > napisali tak dla "picu" a na 87 i tak pewnie go nie puszcza.

Nie dla "picu" tylko i tak wszystkie autobusy muszą mieć zaprogramowane wyświetlacze bez względu na to czy to przegub czy solo. Tak samo jak zapewne przegubowce mają zaprogramowaną linię 52 choć jeszcze dłuuuugo się tam żaden nie pokaże. ;)

wysłane przez durek1

michalSPAK napisał(a):

> Pare dni temu na zajezdni widziałem mana ng272 1251 który > na wyświetlaczu już miał 87

A ciekawe jak z Jelcz-ami, czy zmieniają filmy bo 87 to chyba nie mają.
durek1 napisał(a):

> A ciekawe jak z Jelcz-ami, czy zmieniają filmy bo 87 to chyba > nie mają.

Domaluje się. Jak nie to zawsze pozostają tablice.

Iwo

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Iwo napisał(a):

> Domaluje się. Jak nie to zawsze pozostają tablice.

...albo kartka A4. Jednym słowem możemy się spodziewać wszystkiego ;)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

PiNgWiN napisał(a):

> ...albo kartka A4. Jednym słowem możemy się spodziewać > wszystkiego ;)

Czemu zakładać że SPAK coś popsuje. SPAD poradził sobie z 84, i z nowym 73 lepiej lub gorzej też tamci też powinni sobie poradzić :)

-- Volvo ponad reszte busów :)
MC napisał(a):

> Czemu zakładać że SPAK coś popsuje. SPAD poradził sobie z 84, i > z nowym 73 lepiej lub gorzej też tamci też powinni sobie poradzić > :)

I jak to dzisiaj widać nawet sobie poradzili, na Jelczu normalnie widnieje numerek "87" tylko szkoda, że przy kursie na Warszewo [Szwedzka o 7.55] na "wyświetlaczu" tzn. filmie było to, co wcześniej na każdym bisie czyli, że autobus jedzie na Kormoranów a pojechał na Warszewo, swoją drogą na tym kursie na Szwedzkiej wysiadała tylko jedna osoba a do pętli Warszewo dojechał cały pusty. Być może było tak przez błędnie ustawiony film który zmylał lub bardziej podpasował komuś "57".

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez durek1

Warszewiak napisał(a):

> Być może było tak przez błędnie ustawiony film który > zmylał lub bardziej podpasował komuś "57".

Jelcz 1408 miał bardzo dobrze widzoczny film 87 zaś 57 miał przetarty film więc to kolege zmyliło. Co do filmu Kołłątaja-Duńska-Warszewo się zgadza nie został zmieniony.