Forum

Kosze zniknęły

Ponad 600 koszy zniknęło ze szczecińskich przystanków. Należą do firmy "Remondis", która przez 2 miesiące bezpłatnie je użyczała. W tym czasie nie podjęto jednak żadnych kroków, by pasażerowie mieli gdzie wyrzucać śmieci. Firma, która zajęła się sprzątaniem przystanków, dopiero uzupełnia braki. A Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zaczął naliczać kary.

wysłane przez Ralf

No to pięknie. Jak widać ZDiTM jak zwykle nie daje sobie rady. Najbardziej podoba mi się fragment w którym jest napisane o tym, że inne firmy oprócz "Wir-Mar" niczego sobie nie robią z ogłoszenia przetargów przez ZDiTM. Aż czekać, aż ta instytucja padnie, a wraz z nią szczecińska KM. To dopiero będzie ciekawe. Czasami zastanawiam się czy przekształcenie MZK w ZDiTM było dobrym posunięciem...

wysłane przez Iwo

Zastanawiające jest to, że większość zleceń bierze Wir-Mar nawet jak to się mówi " po kosztach " Ciekaw jestem, czy nie ma jakiegoś nieformalnego powiązania pomiędzy ZDiTM, a Wir-Marem...

Iwo
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Administracja 0

Iwo napisał(a):

> Zastanawiające jest to, że większość zleceń bierze > Wir-Mar nawet jak to się mówi " po kosztach "

Nowa wypowiedź bez cytatu = dodaj komentarz, bo później ktoś dostaje powiadomienie mailem o odpowiedzi, która nie jest związana z jego przemyśleniami.

wysłane przez nuevo

Ralf napisał(a):

Czasami zastanawiam się czy > przekształcenie MZK w ZDiTM było dobrym posunięciem...

A mnie ciekawi kiedy MZK przekształciło się w ZDiTM...

Nienawidzę przerostu formy nad treścią...

wysłane przez mmm

nuevo napisał(a):

> A mnie ciekawi kiedy MZK przekształciło się w ZDiTM...

Tak naprawde to nigdy. W 1995 roku z MZK wydzielono Zarząd Komunikacji Miejskiej. W 1999 roku z MZK wydzielono spółki autobusowe. A 2002 zlikwidowano ZKM i powołano ZDITM.

wysłane przez Ralf

Wybaczcie ale tak mi się akurat wydawało, że było to przekształcenie. Akurat to czasy kiedy zbytnio nie interesowałem się KM więc po części czuje się usprawiedliwiony.

A co do tego "Wir-Mar" to bardzo prawdopodobne bo jest to jedyna firma, która "pozostaje na usługach" ZDiTM podczas gdy innne ignorują tą instytucję.