Forum

Volvo przed dworcem PKP

zdjęcie
Volvo przed dworcem PKP
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

No proszę DASIE zrobić taką reklamę, żeby była i całopojazdowa i nie zajmowała okien. I takie reklamy jako jedyne pozwinny być dozwolone. Skoro ZDiTM nie może zakazać całopojazdowych to może łatwiej będzie zakazać zalepiania pasa okiennego?

-- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez mike_1994

MC napisał(a):

> No proszę DASIE zrobić taką reklamę, żeby była i > całopojazdowa i nie zajmowała okien. I takie reklamy jako > jedyne pozwinny być dozwolone. Skoro > ZDiTM nie może zakazać całopojazdowych to może łatwiej > będzie zakazać zalepiania pasa okiennego?

Może wzięli przykład z reklam, które przyjechały razem z 2305 i 762? ;)

-- Czy wszystkie moje stopki są dziwne??

wysłane przez Piotr

MC napisał(a):

> I takie reklamy jako > jedyne pozwinny być dozwolone.

czywiście popieram :), w ogóle to ta reklama ładnie się komponuje z mordką VOLVO ;). Poza tym sama reklama jest bardzo czytelna, przedstawiono same konkrety. Najgorszę są reklamy z przećpaną informacją, takie jak: Centrum Edukacji Zdroje, Poczta Polska etc. Raz, że taka informacja niezbyt dobrze dociera do odbiorcy, a dwa szpeci pojazd. Niestety nasze firmy zajmujące się reklamą często zatrudniają osoby, które chyba nie znają się na przekazie informacji :D. Bądz zleceniodawcy napierają, aby na reklamie znalazło się jak najwięcej haseł, symboli, informacji etc.

wysłane przez mike_1994

Piotr napisał(a):

> Najgorszę są reklamy z > przećpaną informacją, takie jak: Centrum Edukacji Zdroje, > Poczta Polska etc.

Z tym się zgodzę jeśli chodzi tu o Jelcze z z reklamą CEZ, bulwy z Pocztą Polską i Volva w reklamie Kucharek i ostatnio Jelcze z reklamą Need for Speed Carbon. ;-/

-- Czy wszystkie moje stopki są dziwne??
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Bauer

mike_1994 napisał(a):

> Z tym się zgodzę jeśli chodzi tu o Jelcze z z reklamą CEZ, > bulwy z Pocztą Polską i Volva w reklamie Kucharek i ostatnio > Jelcze z reklamą Need for Speed Carbon. ;-/

A mnie irytuje reklama Veka-systemy okienne...Zalepiony cały autobus, ani kawałka wolnego okna :/

wysłane przez pawelp19 −3

Bauersoon napisał(a):

> mike_1994 napisał(a):

> > Z tym się zgodzę jeśli chodzi tu o Jelcze z z reklamą CEZ, > > bulwy z Pocztą Polską i Volva w reklamie Kucharek i ostatnio > > Jelcze z reklamą Need for Speed Carbon. ;-/ > > A mnie irytuje reklama Veka-systemy okienne...Zalepiony cały > autobus, ani kawałka wolnego okna :/

Jak dla mnie to najgorszą reklamę ma Volvo 1563 to jest reklama jakiś zakładów ogrodniczych ale normalnie szyby tak zalepione, że nawet te dziurki to niewiele dają w widoczności a jak dodatkowo większość szyb jest zaparowana to juz wogóle :/

wysłane przez Bauer

pawelp19 napisał(a):

> Jak dla mnie to najgorszą reklamę ma Volvo 1563 to jest reklama > jakiś zakładów ogrodniczych ale normalnie szyby tak zalepione, że > nawet te dziurki to niewiele dają w widoczności a jak dodatkowo > większość szyb jest zaparowana to juz wogóle :/

W dzien to niech sobie beda zaparowane-po zmroku to dopiero masakra, kompletnie nic nie widac ;/

wysłane przez Luke_Police 151

pawelp19 napisał(a):

> Jak dla mnie to najgorszą reklamę ma Volvo 1563 to jest reklama > jakiś zakładów ogrodniczych

Chyba raczej nawozów ogrodniczych z Zakładów Chemicznych Police. Rzeczywiście reklama jest paskudna. Też nie lubię jeździć rano tym Volvo, bo ciężko się patrzy przez tę siateczkę i widoczność od środka generalnie jest fatalna.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)

wysłane przez lhb178 17

MC napisał(a):

> ZDiTM nie może zakazać całopojazdowych to może łatwiej > będzie zakazać zalepiania pasa okiennego?

Przecież zakazane miało być oklejanie szyb, a nie poszycia.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

lhb178 napisał(a):

> Przecież zakazane miało być oklejanie szyb, a nie poszycia.

I to spółkom jeszcze było mało? Trzeba było prosić Jurczyka o pozwolenie na zaklejanie okien? Myślałem że chodziło o calkowity koniec reklam całopojazdowych (bo właśnie tak to bylo pisane).

-- Volvo ponad reszte busów :)