Forum

Duch Jelcza M11 356 na linii G?

zablokowany

wysłane przez emespob

Mam małe pytanko do Adminów: czy to duch Jelcza M11 356 jeździł na linii G, bo z informacji, które można znaleźć o nim na serwisie wynika, że został wycofany z eksploatacji.

wysłane przez Phobos 17

Hm... jak widać, zdarzają się różne błędy w zgłoszeniach :-) Informacja została zdjęta i czekamy na poprawny numer taborowy lub potwierdzenie, że to faktycznie 356 :-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez X

Phobos napisał(a):

>poprawny numer taborowy lub potwierdzenie, że to faktycznie > 356 :-)

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że 356 nie został wycofany 15.11.2006, gdyż 1.01.2007 widziano go jako linia 534. Owszem był odstawiony w okresie od 15.11.2006-20.11.2006.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Phobos napisał(a):

> Hm... jak widać, zdarzają się różne błędy w > zgłoszeniach :-) Informacja została zdjęta i czekamy na > poprawny numer taborowy lub potwierdzenie, że to faktycznie > 356 :-)

Tylko dziwne że 356 jeździ dzisiaj na 61bis więc nie jest odstawiony i normalnie jeździ

wysłane przez Kriz8

Phobos napisał(a):

> Hm... jak widać, zdarzają się różne błędy w > zgłoszeniach :-) Informacja została zdjęta i czekamy na > poprawny numer taborowy lub potwierdzenie, że to faktycznie > 356 :-)

10 minut temu go widziałem i faktycznie jeździ na G (przynajmniej po południu).

-- Ignorancja jest cechą głupców...

Pokemony atakują...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> 10 minut temu go widziałem i faktycznie jeździ na G > (przynajmniej po południu).

Na lini G nie jeździ 356 gdyż jeździ on na 61bis!!!Na 61bis jeździ Jelcz M11 #356 #50.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez X

marcinek napisał(a):

> Na lini G nie jeździ 356 gdyż jeździ on na 61bis!!!

A dlaczego się upierasz, skoro dostaliśmy potwierdzenie od użytkowników będących w mieście??

Ponieważ informacja została zweryfikawana, postanawiam zamknąć ten wątek, ponieważ dalsza dyskusja w nim nie ma większego sensu.

-- "Koła w rowku"- (c) DamTram.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Wojtek 24

Przecież Jelcza M11 356 jest bardzo łatwo rozpoznać, ponieważ jako jedyny z "migów" ma reklamę "Centrum Edukacji Zdroje".