Forum

Autobusu nie będzie - jesteśmy zajęci

Choć ZDiTM co jakiś czas ułatwia pasażerom życie wprowadzając korekty w rozkładach jazdy i choć stara się zabłysnąć medialnie kolejnymi akcjami naklejkowymi, to w podejściu do pasażera nadal tkwimy daleko za Zulusami.

wysłane przez leks 17

Takich sytuacji w dni w które panują ciężkie warunki atmosferyczne jest bardzo dużo. Wczoraj problemy z rozkładowym kursowaniem miała np. linia 53. Mi się wydaje, że zapewne na tej pętli było więcej krzyku niż to warte :].

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy... a to się staje coraz bardziej realne ! :]
lex napisał(a):

> Wczoraj problemy z > rozkładowym kursowaniem miała np. linia 53. > Mi się wydaje, że zapewne na tej pętli było więcej > krzyku niż to warte :].

Nie tylko 53. Z opowieści słyszałem, że linia 107 z uwagi na korki jechała pół godziny na przystanek "Matejki" z placu Rodła. Dotarła do mnie tez wersja, że podróż do do Polic trwała 2 godziny (w późniejszych godzinach). Sam natomiast widziałem w Policach około 14:30, że przez kilkanaście minut 107 nie było, a potem jechały 2 jeden za drugim.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)

wysłane przez konjo  4

Luke_Police napisał(a):

> Nie tylko 53. Z opowieści słyszałem, że linia 107 z uwagi > na korki jechała pół godziny na przystanek "Matejki" z > placu Rodła.

Raczej jest to na 100% pewne, bo rozkład A z względu na te przeboje można było wyrzucić do kosza, przy czym B jeździły z czasami +8-10 minut, ale w miarę regularnie.

-- Where'd ya get that point of view?

So never mind the darkness.
lex napisał(a):

> Takich sytuacji w dni w które panują ciężkie warunki > atmosferyczne jest bardzo dużo. Wczoraj problemy

Ale mi piszemy o dziś, a kiedy się obudziłem o 10 rano (tzn. zostałem obudzony) było bardziej biało ale nawet moja zadupiasta ulica była czarna! Dodam że nawet w nocy pojawiły sie piaskarki na ulicy gdzie autobus wykonuje całe 8 kursów na dzień.

> z rozkładowym kursowaniem miała np. linia 53.

Wczoraj to był cyrk na kołach. Ogólnie z Rodła na Kormranów ogólny czas przejazdu zajął nie całe 1,5 godziny (30 minut czekania i 53 jazdy).

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
> > Wczoraj to był cyrk na kołach. Ogólnie z Rodła na > Kormranów ogólny czas przejazdu zajął nie całe 1,5 godziny > (30 minut czekania i 53 jazdy).

Ja jechałem wczoraj o 19 autobusem linii 60 i natrafiłem na MAN-a NG272, to na skrzyżowaniu Taczaka,Derdowskiego,26 Kwietnia tak się ślizgały mu tylne opony, że niemógł wyruszyć wogóle aż druga 60 go dogoniła i tak razem dwie próbowały ruszać i dopiero po paru minutach jakoś się wyczołgały powoli korkując przy okazji skrzyżowanie ale dały rady.
pawelp19 napisał: > Ja jechałem wczoraj o 19 autobusem linii 60 i natrafiłem na > MAN-a NG272, to na skrzyżowaniu Taczaka,Derdowskiego,26 Kwietnia > tak się ślizgały mu tylne opony, że niemógł wyruszyć > wogóle aż druga 60 go dogoniła i tak razem dwie próbowały > ruszać i dopiero po paru minutach jakoś się wyczołgały > powoli korkując przy okazji skrzyżowanie ale dały rady.

Ooo, to chyba byliśmy w tym samym autobusie. :> #1251 w stronę Stoczni Szczecińskiej. Zresztą 60 wczoraj miały pecha po 18:00 każda po 40 minut w plecy, a po drodze to opóźnienie się zwiększało. Między "Wernyhory" a "Kmieca" zamiast 5-6 minut, ledwo w 12 się wyrabiały. Ale z drugiej strony - dobrze, że wogóle coś jeździło w przeciwieństwie do dzisiejszego 69. :/
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
> > Ooo, to chyba byliśmy w tym samym autobusie. :> #1251 w stronę > Stoczni Szczecińskiej.

Tak ten sam :) Ale masz racje dobrze, że wogóle jeździły ;]
lex napisał(a):

> Takich sytuacji w dni w które panują ciężkie warunki > atmosferyczne jest bardzo dużo. Wczoraj problemy z > rozkładowym kursowaniem miała np. linia 53. > Mi się wydaje, że zapewne na tej pętli było więcej > krzyku niż to warte :].

Na 103 rownież się pojawiły problemy autobus przyjechał do Tanowa od strony Głębokiego zamiast o 17:47 po 18...a po drodze do Polic już żadnego autobusu nie minołem...w Policach się okazało że 2 103 jechały razem...

-- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)
Titanic1912 napisał(a):

> Na 103 rownież się pojawiły problemy autobus przyjechał do > Tanowa od strony Głębokiego zamiast o 17:47 po 18...a po > drodze do Polic już żadnego autobusu nie minołem...w > Policach się okazało że 2 103 jechały razem...

Podsumowując to wszystko najlepszym środkiem transportu tego dnia był tramwaj. Oczywiście tylko wtedy, gdy komuś pasował, bo nie wszędzie one docierają. Chyba, że rzeczywiście za kilka lat ujrzymy na Warszewie pętle tramwajową to odciąży troszeczkę ruch kołowy i nie będzie trzeba stać w korkach.

Alle weiteren Rechte vorbehalten!
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Warszewiak napisał(a):

> kilka lat ujrzymy na Warszewie pętle tramwajową to odciąży > troszeczkę ruch kołowy i nie będzie trzeba stać w korkach.

Rozumiem że jak pojawią się na Warszewie to będą już docierały wszędzie...

-- Volvo ponad reszte busów :)