Forum

Zdefektowany MAN 2255 na 61bis

wysłane przez pawelp19 −3

Hmm, to dziwne bo o 16.48 wyruszyłem nim z Placu Zwycięstwa i był w pełni sprawny :>

wysłane przez LLUZNIAK

pawelp19 napisał(a):

> Hmm, to dziwne bo o 16.48 wyruszyłem nim z Placu Zwycięstwa > i był w pełni sprawny :>

Mogę jedynie dodać, że widziałem zdefektowany autobus i był on z przedziału 2305-2309 (białe matryce).

wysłane przez (użytkownik usunięty)

pawelp19 napisał(a):

> Hmm, to dziwne bo o 16.48 wyruszyłem nim z Placu Zwycięstwa > i był w pełni sprawny :>

Jechałem tym #2255,najpierw jeździł normalnie a potem zaczeło coś sie psuć,kierowca nie zareagował na to i kontynułował jazde i przy następnym kółku(14:50) padł na Południowej,przyjechał obrzynek i go zcholował gdzieś... może dlatego że zagradzał ulice...nie wiem, wiem że przyjechał jakiś zastępca a gdy #2255 naprawili gdzies dalej to zamienili że znowu jeździł.

wysłane przez kajetansz 65

marcinek napisał(a):

> Jechałem tym #2255,najpierw jeździł normalnie a potem > zaczeło coś sie psuć,kierowca nie zareagował na to i > kontynułował jazde i przy następnym kółku(14:50) padł na > Południowej,przyjechał obrzynek i go zcholował gdzieś... > może dlatego że zagradzał ulice...nie wiem, wiem że > przyjechał jakiś zastępca a gdy #2255 naprawili gdzies dalej > to zamienili że znowu jeździł.

Ciekawa informacja, ale trudno zrozumiała. Żeby zrozumieć co napisałeś zacznij stosować interpunkcję i zaznaczaj początek zdania. Będzie to o wiele bardziej przejrzyste, bo na razie Twoja wypowiedź przypomina wielki bełkot.

Штирлиц