Forum

Wykolejenie na Piastów

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Witam, wykolejenie na piastów (01.02.2007, godz: 19:00) miało miejsce ale był to GT6-918 a nie 102Na. Pogotowie torowe w dużej ilości samochodów pospawało szyny pod środkowym wózkiem a potem po przyczepieniu liny do wózka i dźwigu szarpaniem tego ostatniego wstawiono wózek na szyny.

Pozdrawiam Łukasz M.

wysłane przez RoGaL 2

czyzio napisał(a):

> wykolejenie na piastów (01.02.2007, godz: 19:00) miało > miejsce ale był to GT6-918 a nie 102Na. Pogotowie torowe w > dużej ilości samochodów pospawało szyny pod środkowym > wózkiem a potem po przyczepieniu liny do wózka i dźwigu > szarpaniem tego ostatniego wstawiono wózek na szyny.

Uzupełnienie wiadomości wysyła się także przez newsroom. To tak na przyszłość. :-)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

RoGaL napisał(a):

> Uzupełnienie wiadomości wysyła się także przez newsroom. > To tak na przyszłość. :-)

To był mój pierwszy raz ;)

Pozdrawiam Łukasz M.

PS. Zdjęcia będą jak tylko ktoś je oceni bo dodałem do sandboxa.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Iwo

czyzio napisał(a):

> wykolejenie na piastów (01.02.2007, godz: 19:00)

Doraźnie na odcinku od przystanku Szwoleżerów do skrzyzowania z Ku Słońcu wprowadzono ograniczenie szybkości dla pojazdów szynowych do 10 km/h znakiem umieszczonym z prawej strony toru.

-- Dzień Dobry Państwu! Proszę przygotować bileciki do kontroli! :))

wysłane przez leks 17

Iwo napisał(a):

> Doraźnie na odcinku od przystanku Szwoleżerów do > skrzyzowania z Ku Słońcu wprowadzono ograniczenie szybkości > dla pojazdów szynowych do 10 km/h

Powinni ograniczyć do 0 km/h, ale nie ja ustalam przepisy :].

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy... a to się staje coraz bardziej realne ! :]

wysłane przez Iwo

lex napisał(a):

> Powinni ograniczyć do 0 km/h, ale nie ja ustalam przepisy :].

Całe szczęście :)))

wysłane przez Mareczek 5

Iwo napisał(a):

> Doraźnie na odcinku od przystanku Szwoleżerów do > skrzyzowania z Ku Słońcu wprowadzono ograniczenie szybkości > dla pojazdów szynowych do 10 km/h znakiem umieszczonym z > prawej strony toru.

Widać motorowi z Golecina zlewają na zagrożenia. Kilka godzin wcześniej jechałem Tatrą na 4 i w miejscu wykolejenia (a jest tam poważne wykrzywienie toru) przejechaliśmy jakies 5 km/h a i tak efektownie zarzuciło.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Iwo

Mareczek napisał(a):

> Widać motorowi z Golecina zlewają na zagrożenia.

Nie ma znaczenia z której zajezdni, bo w każdej znajdą się jednostki mające w głebokim poważaniu przepisy. Poza tym, wykolejając Helmuta możesz spać spokojnie, w przeciwieństwie do wykolejenia Tatry za które mógłbyś zebrac parę gromów z jasnego nieba.

-- Witam! Proszę przygotować bileciki do kontroli! :))