Forum

Rewolucja

Podstawą działania Serwisu KOMIS są jego użytkownicy. Za pomocą stosunkowo zagmatwanego systemu uprawnień otrzymują oni dostęp do różnych funkcji edycyjnych. Uprawnienia te nadawane są co jakiś czas kolejnym osobom za wkład pracy w tworzenie serwisu. Dziś nadszedł czas, aby wręczyć sezonową porcję awansów. I trzeba przyznać, że tym razem jest to prawdziwa rewolucja.

wysłane przez mike_1994

Serdecznie chciałem podziękowć wszystkim, którzy przyczynili się do moijego awansu. Dziękuje za nadanie mi praw do edycji encyklopedii i jeszcze raz za wszystko wielkie DZIĘKI! ;)

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.

wysłane przez durek1

mike_1994 napisał(a):

> Serdecznie chciałem podziękowć wszystkim, którzy > przyczynili się do moijego awansu. Dziękuje za nadanie mi > praw do edycji encyklopedii i jeszcze raz za wszystko wielkie > DZIĘKI! ;)

Również bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynli się do mojego awansu. POZDRAWIAM

wysłane przez Phobos 17

> Również bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynli się > do mojego awansu.

Ale zdajecie sobie obaj sprawę z tego, że jedynymi osobami, którym takie podziękowania, jesteście wy sami? :-)

-- Mourn the losses - because there are many, but celebrate the victories - because there are few

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez mike_1994

Phobos napisał(a):

> Ale zdajecie sobie obaj sprawę z tego, że jedynymi osobami, > którym takie podziękowania, jesteście wy sami? :-)

No tak ,ale gdyby nie WY moglibyśmy być dalej zwykłymi użytkowanikami. ;)

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.

wysłane przez konjo  4

mike_1994 napisał(a):

> Serdecznie chciałem podziękowć wszystkim, którzy > przyczynili się do moijego awansu. Dziękuje za nadanie mi > praw do edycji encyklopedii i jeszcze raz za wszystko wielkie > DZIĘKI! ;)

Osoby, które otrzymały prawa do Encyklopedii i baz danych zarówno do częściowej jak i całkowitej edycji proszone są o kontakt ze mną pod numerem gg (dostępny w profilu) w celu umówienia się na krótkie szkolenie z obsługi formularzy. Do tego czasu proszę nie wprowadzać ŻADNYCH zmian, a jedynie zapoznać się z formularzami. :) Z góry dziękujemy za wyrozumienie i gratulujemy. :)

-- It's a bad obsession.

So never mind the darkness.

wysłane przez Luke_Police  163

Chciałem wszystkim wyróżnionym serdecznie pogratulować awansu oraz dostępu do nowych uprawnień. To piękne, że ilość osób tworzących ten serwis wciąż rośnie i ich awanse są dla nich największym podziękowaniem za wkład ich pracy. Przyznam, że co jakiś czas przeglądam listę użytkowników licząc, ile jest osób zarejestrowanych. Od czasu uruchomienia części kolejowej ilość zarejestrowanych osób w serwisie wzrosła z około 200 do około 240. Fakt ten może tylko cieszyć.

Gratulacje!

-- Umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć polega na zachowaniu rozsądnego kompromisu między rozmyciem, a aliasingiem.

Technik serwisu :)

wysłane przez konjo  4

Luke_Police napisał(a):

> Od czasu uruchomienia części kolejowej ilość > zarejestrowanych osób w serwisie wzrosła z około 200 do > około 240. Fakt ten może tylko cieszyć.

Obecnie zarejestrowanych jest dokładnie 247 loginów, a od tego należy odjąć wspólne: Moderator i Administracja. Czyli 245 userów.

-- It's a bad obsession.

So never mind the darkness.

wysłane przez Iwo

Ciekawi mnie tylko ile osób spocznie na laurach, a ile "nominacji" zmotywuje je do dalszego aktywnego działania. Wyróżnionym gratuluję!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Iwo napisał(a):

> Ciekawi mnie tylko ile osób spocznie na laurach, a ile > "nominacji" zmotywuje je do dalszego aktywnego działania.

To się okaże myślę w najbliższym czasie, ale sądzę, że każdy będzie się starał wykorzystać swoje nowe uprawnienia w miarę możliwości.

-- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez MAN756 23

Przyznam szczerze, że jestem mocno zaskoczony tą nominacją. Mam takie wrażenie, że chyba nie do końca zasłużyłem na taki awans. Te czerwone uprawnienia dla mnie to troszkę jest naciągane... prawda chłopaki ;) ? Czy może sie mylę? Tak w ogóle dziękuję za wyróżnienie:)

wysłane przez konjo  4

MAN756 napisał(a):

> Te czerwone uprawnienia dla mnie to troszkę jest naciągane... > prawda chłopaki ;) ? Czy może sie mylę?

Troszkę się jednak mylisz. :D

So never mind the darkness.

wysłane przez Warszewiak 20

MAN756 napisał(a):

[ciach] No, no ja również jestm bardzo mile zaskoczony i w związku z tym nie pozostaje mi nic innego, jak bardzo serdecznie podziękować i jak najbardziej pogratulować innym użytkownikom. Serdeczne dzięki :D Pozdrawiam.

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez Lukasy

Dziękuję ;) No i z tego miejsca jeszcze gratuluję pozostałym awansowanym :D

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez RoGaL 2

Dla mnie również jest to wielkie zaskoczenie. Nie myślałem, że dostanę takie uprawnienia, a szczególnie nie w tak szybkim czasie. :) Chciałbym gorąco podziękować administracji oraz wszystkim, ktorzy przyczynili się do mojego awansu.

BTW. Wspaniały prezent na urodziny, jeszcze raz dziękuję! :)

wysłane przez mike_1994

RoGaL napisał(a):

> BTW. Wspaniały prezent na urodziny, jeszcze raz dziękuję! > :)

No to w takim razie Wszystkiego Najlepszego! ;)

wysłane przez konjo  4

RoGaL napisał(a):

> BTW. Wspaniały prezent na urodziny, jeszcze raz dziękuję! > :)

No to cieszymy się, że ładnie się zgrało. Swoją drogą to najlepsze życzenia. :)

So never mind the darkness.

wysłane przez kajetansz 65

To ja też wszystkim pogratuluję i podziękuję. Obyśmy szli tak dalej do przodu. :-)

Штирлиц

wysłane przez LLUZNIAK

Na początku chciałbym wszystkim serdecznie pogratulować. Cieszy mnie, że i tym razem obyło się bez cofania przywilejów, czy też degradacji, a jedynie same awanse. Oby tak dalej!

Jednocześnie chciałbym oczywiście podziękować za dostęp do nowych zabawek (jak ja lubie te html'owe formularze w które można powpisywać trochę literek i cyferek ;) ). Mam nadzieję, że mimo wszystko będe znajdował trochę czasu aby się nimi pobawić :)

wysłane przez Mario  ?

Na początku chciałbym wszystkim serdecznie pogratulować. Dziękuję za nowe uprawnienia. Mam nadzięję, że niczego nie popsuję. Bardzo dziękuję :)

wysłane przez MaK

Gratuluje z całego serca. Tak trzymać.

wysłane przez paki

To ja też dorzucę coś od siebie:) Gratuluję wszystkim wyróżnionym, mam nadzieję, że serwis nadal będzie się tak rozwijał, Tak trzymajcie!:)

P.S. I następnym razem nie zapomnijcie o mnie...;P

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
-

wysłane przez (użytkownik usunięty)

No gratulacje Michał

Ewa Janowska

wysłane przez mike_1994

EwaJanowska napisał(a):

> No gratulacje Michał > > Ewa Janowska

Hmm, czy chodzi tu o mnie? Jeśli tak to chyba się nie znamy. ;) A tak na przyszłość to nie rób tylu odstępów.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
-

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Znamy się nawet sześć lat !!!

wysłane przez mike_1994

EwaJanowska napisał(a):

> Znamy się nawet sześć lat !!!

Po pierwsze istnieje opcja odpowiedz na ten post, a po drugie to pomyłka. Dalsz a dyskusja na ten temat to tylko na gg.

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.

wysłane przez Bauer

Jak często są przyznawane nominacje?

wysłane przez MQ ?

Bauersoon napisał(a):

> Jak często są przyznawane nominacje?

Nie ma ustalonego terminarza. Co kilka miesięcy.