Forum

Takie zdjęcie to już tylko historia

zdjęcie
Takie zdjęcie to już tylko historia
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Bauer

Mam nadzieję że wkrótce w takiej konfiguracji będzie można ujrzeć Tatry...Na czwórce i dwunastce już jeżdżą ale z trójką będzie już gorzej... :)
Bauersoon napisał(a):

> Mam nadzieję że wkrótce w takiej konfiguracji będzie > można ujrzeć Tatry...

Noo, to troche sobie na to poczekamy. :-) Zanim torowisko na Niemierzyńskiej zostanie zmodernizowane to minie troche czasu.

wysłane przez Bauer

RoGaL napisał(a):

> Noo, to troche sobie na to poczekamy. :-) Zanim torowisko na > Niemierzyńskiej zostanie zmodernizowane to minie troche czasu.

Podobnie wygląda sytuacja z liniami 6 i 11...Kiedy w Szczecinie będzie już planowane 50 Tatr chyba jedynymi liniami gdzie te tramwaje nie będą się pokazywać będą linie 3, 6 i 11...

-- "66"-Osiedle Bukowe - Smocza Osiedle
Bauersoon napisał(a):

> Podobnie wygląda sytuacja z liniami 6 i 11...Kiedy w Szczecinie > będzie już planowane 50 Tatr chyba jedynymi liniami gdzie te > tramwaje nie będą się pokazywać będą linie 3, 6 i 11...

Czy w Szczecinie będzie 50 Tatr, czy nie, i tak się na "szóstce" nie pojawią, bo wszystkie brygady są obsługiwane przez Golęcin. ;)

wysłane przez LLUZNIAK

RoGaL napisał(a):

> Czy w Szczecinie będzie 50 Tatr, czy nie, i tak się na > "szóstce" nie pojawią, bo wszystkie brygady są obsługiwane > przez Golęcin. ;)

Nie problem przetasować brygady, gorzej ze stanem torowiska :> Zresztą nie widzę jakoś 50 tatr na Pogodnie, a na golęcinie samych 105tek i ewentualnie innego szrotu - nie pytaj czemu ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez mike_1994

Bauersoon napisał(a):

> Podobnie wygląda sytuacja z liniami 6 i 11...Kiedy w Szczecinie > będzie już planowane 50 Tatr chyba jedynymi liniami gdzie te > tramwaje nie będą się pokazywać będą linie 3, 6 i 11...

A 6bis? ;)

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.

wysłane przez mkokolus

mike_1994 napisał(a):

> A 6bis? ;)

Ciekawe po co Tatra na 6BIS, żeby kółko czy dwa zrobiła i zjechała do zajezdni. No jedynie jak by tak zrobili że np. z rana Tatra jest na 6BIS a potem na 11.

wysłane przez mike_1994

mkokolus napisał(a):

> Ciekawe po co Tatra na 6BIS, żeby kółko czy dwa zrobiła i > zjechała do zajezdni. No jedynie jak by tak zrobili że np. z rana > Tatra jest na 6BIS a potem na 11.

Chodziło mi o to, że Bauresoon napisał o liniach 3, 6, i 11, a mi chodziło, że zapomniał wspomnieć o 6bis. Chyba, że będzie remont torowiska, rok 20xx...

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.

wysłane przez riversedge_pl 1

Piękne zdjęcie. Czy jest może w bazie podobne ujęcie z trzema stojącymi 105tkami?

Mi ustatnio udało się upolować dwie (niemodernizowane). Widok bezcenny :)

2008, 1410, 2876, 1571