Forum

"Stodwójka" jak to "stodwójka" - zepsuć się musiała

zdjęcie
"Stodwójka" jak to "stodwójka" - zepsuć się musiała
Ja nie mogę... czemu ten wagon musi obsługiwać wszystkie te "pożegnalne" brygady? Nie może wyjeżdzać zamiast niego inny 102Na? Wydaje mi się, że 603, 601, 611 ( chociaż ten tez się często psuł :D ), 610 lepiej by się spisały od 608...

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy... a to się staje coraz bardziej realne ! :]
lex napisał(a):

> Ja nie mogę...

Eheheh, dzień bez awarii 102 dniem straconym :D
Iwo napisał(a):

> lex napisał(a):

> > Ja nie mogę... > > Eheheh, dzień bez awarii 102 dniem straconym :D

Na 102 polegaj jak na Zawiszy, napewno zdefektuje
lex napisał(a):

> 611 (chociaż ten tez się często psuł :D ),

#611 chyba jeździ dzisiaj na czwórce (ale nie dam głowy, bo tablicy nie widziałem).
RoGaL napisał(a):

> #611 chyba jeździ dzisiaj na czwórce (ale nie dam głowy, bo > tablicy nie widziałem).

Za to 610 na pewno jeździła.
lex napisał(a):

> Ja nie mogę... czemu ten wagon musi obsługiwać wszystkie > te "pożegnalne" brygady? Nie może wyjeżdzać zamiast > niego inny 102Na? Wydaje mi się, że 603, 601, 611 ( > chociaż ten tez się często psuł :D ), 610 lepiej by się > spisały od 608...

601'', 603, 610'' i 611 się teraz na "czwórce" pojawiają. Co to za różnica na jakiej linii 608 zdefektuje? Dobrze, że chociaż po tym jak go po defekcie doprowadzali do stanu jako takiej używalności mamy troche czasu (do następnej awarii) by poprstykać fotki ;) Ciekaw jestem jakie kroki poczynią po jego dzisiejszej przygodzie.
bniedzwiecki napisał(a):

> Ciekaw jestem jakie kroki poczynią po jego dzisiejszej przygodzie.

Raczej już nie będą naprawiać, bo się po prostu nie opłaca, na te kilka dni.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Romanas napisał(a):

> Raczej już nie będą naprawiać, bo się po prostu nie opłaca, > na te kilka dni.

A może wyciągną którąś z odstawionych 102-jek w zamian... #612, #619...

-- Umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć polega na zachowaniu rozsądnego kompromisu między rozmyciem, a aliasingiem.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> A może wyciągną którąś z odstawionych 102-jek w zamian... > #612, #619...

Zapomnij o nich. Solówki górą. :(

wysłane przez mike_1994

A dziś następna awaria. Mam nadzieję, że jutro i 28 lutego wytrzyma do końca służby(lub chociaż do trzech kółek). Ciekawe czy jak się zepsuje to Pogodno je jeszcze tyka w ogóle? :P

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.