Forum

Senne leniwe popołudnie

zdjęcie
Senne, leniwe popołudnie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez LLUZNIAK

Gratuluję Iwo, pierwsze czarno-białe, nie historyczne zdjęcie na komisie! Do tego bardzo ciekawa treść (nawet kierowca, swoją drogą bardzo miły i chyba jeden z fajniejszych w SPAK'u jakby odpływał). Jeszcze raz gratuluję.

wysłane przez Iwo

LLUZNIAK napisał(a):

> Gratuluję Iwo, pierwsze czarno-białe, nie historyczne > zdjęcie na komisie!

Dzięki, niezmiernie mi miło. Zdjęcie powstało z przypadku, gdyż wspólnie z kolegą wybraliśmy się na testy nowego aparatu i zdjęcia portowego klimatu. Nie zdążyłem zmienić trybu pracy na kolorowy, tak szybko mi wyjechał :)

-- Witam! Proszę przygotować bileciki do kontroli! :))

wysłane przez Mareczek 5

LLUZNIAK napisał(a):

> Gratuluję Iwo, pierwsze czarno-białe, nie historyczne > zdjęcie na komisie!

Ale to tylko wyjątek, ze czarno-białe a nie historyczne ;)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez LLUZNIAK

Mareczek napisał(a):

> Ale to tylko wyjątek, ze czarno-białe a nie historyczne ;)

I tu jest błąd w Waszym podejściu i polityce fotograficznej :> Warstwa artystyczna zdjęć (a jak wiadomo b&w pozwalają często wyciągnąć pewne znaczenia i tematy zdjęcia, które są niewidoczne przy kolorze) jest równie ważna co strona techniczna, czy też tematyka, natomiast od jakiegoś czasu przykładacie wagę do tych dwóch ostatnich o pierwszej wręcz zapominając, a szkoda, bo na tym traci tylko serwis i jego użytkownicy (mówię tu o ogóle administracji, nie wytykając palcem, bo nie wiem kto które zdjęcie zatwierdza).

Brakuje tu innowacyjnych kadrów, właśnie B&W, czy też sephii (świetna do "ostatnich" zdjęć liniowych dla podkreślenia wagi), oraz paru innych zabiegów, ale o tym już kiedyś pisałem :>
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Lukasy

LLUZNIAK napisał(a):

[ciach]

Też tak uważam. Niektóre ujęcia po prostu lepiej wyglądają w B&W, dlatego fajnie byłoby nagiąć nieco zasady publikacji i jednak od czasu do czasu przepuścić dwukolorowe zdjęcie ;) Oczywiście nie znaczy to, że każda 102jka albo każdy policki Ikarus mają być czarno-białe :P

-- WSIADAĆ!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Mareczek 5

LLUZNIAK napisał(a):

> I tu jest błąd w Waszym podejściu i polityce fotograficznej :>

Stąd w Komisie Kolejowym powstał dział "Kolejowe impresje", gdzie można wrzucić ciekawe ujęcie własnie w B&W albo w sepii.

Pomyśli się też o tym w komunikacyjnym :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Iwo

Mareczek napisał(a):

> > Stąd w Komisie Kolejowym powstał dział "Kolejowe impresje", > gdzie można wrzucić ciekawe ujęcie własnie w B&W albo w sepii. > > Pomyśli się też o tym w komunikacyjnym :)

Oooo, może wreszcie znajdę miejsce dla siebie :))

-- Witam! Proszę przygotować bileciki do kontroli! :))

wysłane przez LLUZNIAK

Mareczek napisał(a):

> Stąd w Komisie Kolejowym powstał dział "Kolejowe impresje", > gdzie można wrzucić ciekawe ujęcie własnie w B&W albo w sepii.

Kolejowym, kolejowym ;) Ja jestem MKM, a nie MK więc tam może być dla mnie wszystko i nic jednocześnie :P

> Pomyśli się też o tym w komunikacyjnym :)

Hmmm :> Lepsze to niż nic, choć nie uważam, żeby świat się miał zawalić, czy miała nastąpić katastrofa atomowa, gdyby takie zdjęcia były najzwyczajniej w świecie dodawane do zwykłych działów :> Może spróbowalibyście pogłosować nad tym w swoich czarnych wątkach? ;)

wysłane przez Iwo

Mareczek napisał(a):

> Ale to tylko wyjątek, ze czarno-białe a nie historyczne ;)

Mareczek, wiesz jak to jest dać dużemu dziecku nową zabawkę :)