Forum

Popołudniowy wyjazd na linię 66

zdjęcie
Popołudniowy wyjazd na linię 66
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Bauer

Co też spadowi strzeliło do głowy żeby Volvo na 66 posyłać? Widziałem go dziś trzy razy i za każdym razem świecił pustkami.

wysłane przez Filip_Police

Bauersoon napisał(a):

> Co też spadowi strzeliło do głowy żeby Volvo na 66 > posyłać? Widziałem go dziś trzy razy i za każdym razem > świecił pustkami.

Nie wiem co strzeliło SPAD-owi do głowy jednak wczroaj i przedwczoraj widziałem po jednym VOLVO na 54. Nie pamiętam nr taborowych, oraz tego czy były to brygady szczytowe.

-- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez konjo  4

marcin_bozek napisał(a):

> Nie wiem co strzeliło SPAD-owi do głowy jednak wczroaj i > przedwczoraj widziałem po jednym VOLVO na 54.

A co niby miało strzelić? Strasznie nadzwyczajny widok to to nie jest. ;]

-- No need to wrestle with your pride.

So never mind the darkness.

wysłane przez Jasiek 36

marcin_bozek napisał(a):

> Nie wiem co strzeliło SPAD-owi do głowy jednak wczroaj i > przedwczoraj widziałem po jednym VOLVO na 54. Nie pamiętam nr > taborowych, oraz tego czy były to brygady szczytowe.

Tak właśnie wczoraj na 54/3, czyli na brygadzie szczytowej jeździł Volvo B10MA #2851. Zresztą ta brygada jest obsługiwana codziennie autobusem przegubowym, a i Volvo czasem na niej kursują.