Forum

Widok na MAN-y NL313 od przodu

zdjęcie
Widok na MAN-y NL313 od przodu
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy wie ktoś kiedy te autobusy zadebiutują na liniach??

wysłane przez Lukasy

marcinek napisał(a):

> Czy wie ktoś kiedy te autobusy zadebiutują na liniach??

[ironia] Tak, wszyscy wiemy. [/ironia]

BP, MSPANC

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez LLUZNIAK

marcinek napisał(a):

> Czy wie ktoś kiedy te autobusy zadebiutują na liniach??

Taaaakkk- ten z rejestracją HVL276D wyjedzie z zajezdni jutro o 11:45 zastępując na 103/2 MAN'a NL313-15 3020, który po nagłej awarii będzie musiał być holowany... Natomiast drugiego spodziewaj się następnego dnia na 101 ;)

Zadowolony?

//EDIT: za długo odpowiadałem, bo mnie lukasy wyprzedził :P
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Luke_Police  163

marcinek napisał(a):

> Czy wie ktoś kiedy te autobusy zadebiutują na liniach??

Póki co, obecnie nie mają one ani kasowników, ani polskich tablic rejestracyjnych, ani wyświetlaczy... w ogóle nie są wyposażone do jazdy, przypuszczam, że autokomputera też w nich nie ma.

Technik serwisu :)

wysłane przez konjo  4

Luke_Police napisał(a):

> Póki co, obecnie nie mają one ani kasowników, ani polskich > tablic rejestracyjnych, ani wyświetlaczy... w ogóle nie są > wyposażone do jazdy, przypuszczam, że autokomputera też w > nich nie ma.

A czy jako osoba która ma do nich troszkę bliżej niż ja wiesz coś co może naprowadzić na ślad ich ex-przedsiębiorstwa? Bo powiem szczerze, że spędziłem 2 dni, łącznie ponad 12 godzin przed monitorem i... nie ma śladu białych MANów A21 akurat o mocy 310 KM. Owszem jest trochę tak malowanych, ale 260/280 KM, z klimatyzacją itp. Zresztą wnikliwe analizy na oko podobnych wozów obaliły nasze teorie... i nie mamy z Łukaszem jakiejś szerszej wiedzy na ich temat. Każde wskazówki mile widziane. Swoją drogą to ciekawe, bo plotki i ploteczki internetowe nie wskazują, żeby ostatnio były dostępne w jakimś autohandlu, u pośrednika, nie figurują jako zdjęte ze stanu, nie ma nic o przypadkowym nabyciu takich wozów na przełomie 1999/2000...

-- No need to wrestle with your pride.

So never mind the darkness.

wysłane przez Luke_Police  163

konjo napisał(a):

> A czy jako osoba która ma do nich troszkę bliżej niż ja wiesz > coś co może naprowadzić na ślad ich ex-przedsiębiorstwa?

Już Romanas prosił mnie, bym się dowiedział, póki co jeszcze nic nie wiem. Ale jeżeli spotkam znajomego kierowcę, nie omieszkam zadać mu pytania o pochodzenie tajemniczych MAN-ów. A Torwid czegoś nie wie przypadkiem?

Technik serwisu :)