Forum

Prędzej czy później, ale się doczekaliśmy...

zdjęcie
Prędzej czy później, ale się doczekaliśmy...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez emespob

Ciekawi mnie jedna rzecz, a mianowicie, czy motorniczowie tak bardzo przyzwyczaili się do tablic w Tatrach, że nawet jak są "polskie" wyświetlacze to i tak wykładają je za szybę, czy też może ten pan nie zauważył, że ma nowy wyświetlacz (choć w to nie wierzę). Zamiast iść z postępem techniki i tablice zastępować wyświetlaczami, my uparcie się cofamy. Ale cóż, pewno ZKM zaskoczy nas jeszcze nie jeden raz...

wysłane przez Filip_Police

emespob napisał(a):

> Ale cóż, pewno ZKM zaskoczy nas > jeszcze nie jeden raz...

Według mnie ty też się cofasz (bez urazy - cofanie się w czasie ;) ZKM nie istnieje, mam nadzieję że miałeś na myśli MZK.

-- SPPK Police - dobro czy zło?
marcin_bozek napisał(a):

> ZKM nie istnieje, mam nadzieję że miałeś na myśli MZK.

Oczywiście że MZK. Sorry, ale po 12 godzinach pracy czasami już nie myślę :/
emespob napisał(a):

> Ciekawi mnie jedna rzecz, a mianowicie, czy motorniczowie

Czy to od nich zależy - wątpie.

> tak > bardzo przyzwyczaili się do tablic w Tatrach, że nawet jak > są "polskie" wyświetlacze to i tak wykładają je za > szybę

Wyświetlacza nie zawsze da się odczytać (odpowiedni kąt padania słońca), tablice natomiast tak. Można to uznać za pewną formę zabezpieczenia. Ja przeciw tablicom nic nie mam.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Wyświetlacza nie zawsze da się odczytać (odpowiedni kąt > padania słońca)...

A ja uważam, że pomarańczki da się akurat odczytać pod każdym kątem. Inne, owszem, może być problem, ale ten model jest akurat nie zawodny.

> Ja przeciw tablicom nic nie mam.

Ja wprost przeciwnie. Uważałem, uważam i będę uważał to za relikt minionej epoki. Nie wiem czemu, ale takie tablice kojarzą mi się z PRL-em. Może to tylko moje odczucie.
emespob napisał(a):

> czy też może ten pan nie zauważył, że ma nowy > wyświetlacz

A to akurat jest spowodowane tym, że wyświetlacze były montowane między szczytem porannym a popołudniowym, więc pewnie tablica została od rana i nikomu nie przeszkadzała. :)

-- admin@mkm.szczecin.pl
man751 napisał(a):

> A to akurat jest spowodowane tym, że wyświetlacze były > montowane między szczytem porannym a popołudniowym, więc > pewnie tablica została od rana i nikomu nie przeszkadzała. :)

Jesteś śmieszny, jak końcówka twojego posta, nie ma takiej możliwości w czasie, wyluzuj i nie próbuj z ludzi robić balona.

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
> Jesteś śmieszny, jak końcówka twojego posta,

A cóż man751 takiego smiesznego napisał??

> nie ma takiej > możliwości w czasie

Skąd wiesz??

> wyluzuj i nie próbuj z ludzi robić > balona.

Zupełnie nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem... . Uważasz, że coś takiego jak wymiana wyswietlacza, nie może mieć miejsca podczas przerwy między szczytami? Jeszcze jedno, kolega man751 zazwyczaj ludzi nie robi w balona, wiec proszę mu nie psuć reputacji, gdyż, jest to najbardziej pewne źródło informacji.

-- admin@mkm.szczecin.pl

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez leks 17

A przy przegubie już grzyb rośnie, blee, oczywiście nikt nie widzi w MZK, że się pobrudziło. Wózki pierwotnie miały taki kolor jak szary na pudle, ale co tam ;).

wysłane przez DamTram

Dziwi mnie to, że nie ma wewnątrz tatr zamontowanych wyświetlaczy i nie ma "gadaczki", chodzi mi oczywiście o te z nowymi wyświetlaczami.

wysłane przez pawko

DamTram napisał(a):

> Dziwi mnie to, że nie ma wewnątrz tatr zamontowanych > wyświetlaczy i nie ma "gadaczki", chodzi mi oczywiście o > te z nowymi wyświetlaczami.

Myślisz, że MZK to niekończący się worek pieniędzy?To kosztuje, a po za tym ciesz się, że zmieniają w końcu wyświetlacze

Kleeberga->Wernyhory->Brama Portowa/Plac Zwcięstwa->LO9
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Prosimy oddzielac odpowiedź od cytatu wolną linijką!

wysłane przez pawko

Administracja napisał(a):

> Prosimy oddzielac odpowiedź od cytatu wolną linijką!

Przepraszam

Kleeberga->Wernyhory->Brama Portowa/Plac Zwcięstwa->LO9

wysłane przez DamTram

pawko napisał(a):

> Myślisz, że MZK to niekończący się worek pieniędzy?To > kosztuje, a po za tym ciesz się, że zmieniają w końcu > wyświetlacze

Cieszyłbym się, gdyby poxodtało wszystko tak jak było chociażby na testach. Wtedy działały wyświetlacze, gadaczka i wewnętrzne wyświetlacze również.

-- Golęcin to najzacniejsza zajezdnia po Niemierzynie :]

wysłane przez nuevo

Czy wie ktoś może jaka przyszłość czeka poprzednie wyświetlacze? Czy będzie to utylizacja?

Nienawidzę przerostu formy nad treścią...