Forum

Dodatek do Wielgowa

zdjęcie
Dodatek do Wielgowa
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez konjo  4

Czyli po wycofaniu się SPAK-u z G to nieliczna szansa na ujrzenie B10L w scenerii Prawobrzeża... :) Do tej pory to chyba do nas zajechały wyłącznie przy dostawie i raz z wycieczką co to obfocona nawet jest tu na Komisie.

-- No need to wrestle with your pride.

So never mind the darkness.

wysłane przez Bauer

konjo napisał(a):

> Czyli po wycofaniu się SPAK-u z G to nieliczna szansa na > ujrzenie B10L w scenerii Prawobrzeża... :)

Zawsze coś może SPAKowi strzelić do głowy i wysłać te Volvo na A lub B ;D

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.

wysłane przez konjo  4

Bauersoon napisał(a):

> Zawsze coś może SPAKowi strzelić do głowy i wysłać te > Volvo na A lub B ;D

Ano może, ale coś mi się zdaje, że jak by to miało nastąpić to by dali NL2x3. :) To raczej SPAD miewa różne pomysły... ;)

-- No need to wrestle with your pride.

So never mind the darkness.

wysłane przez Bauer

konjo napisał(a):

> To raczej SPAD miewa różne pomysły... ;)

Oj nie mów ;) W przeciągu dwóch tygodni na 75 aż 4 razy jeździła solówka!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy to mike za kierownicą :D Mam pytanie, czy tylko jeden autobus obsługuje tą linie i czy jest darmowy czy trzeba normalnie bilety kasować?

wysłane przez Phobos 17

marcinek napisał(a):

> Czy to mike za kierownicą :D

A co? Serwis zmienił nazwę na "fanklub miłośników Mike"?

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Bauer

Phobos napisał(a):

> A co? Serwis zmienił nazwę na "fanklub miłośników Mike"?

Hehehe ;D Zabawne ale tak na serio to kolega tym się sugerował chyba ;) http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2007/1177524938.jpg

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Phobos napisał(a):

> A co? Serwis zmienił nazwę na "fanklub miłośników Mike"?

A co nie może przy okazji zapytac? Serwis to ma być twój fanklub czy jak?

wysłane przez Pepe 234

MC napisał(a):

> A co nie może przy okazji zapytac? Serwis to ma być twój > fanklub czy jak?

Zapytac może oczywiście, ale przyznasz, że zadawanie tego samego pytania pod kilkoma fotami mija się trochę z celem tego forum. To aż TAKIE ważne nie jest.

-- admin@mkm.szczecin.pl

wysłane przez torwid  67

To ja poproszę kogoś, kto widział manewry tego wozu na Rodła o wyjaśnienie, co robi w tym miejscu. ZDiTM informował, że autobus będzie odjeżdżał w Wyzwolenia (przystanek przy LOT). Nie bardzo więc widzę potrzebę zajeżdżania na Piłsudskiego, ale może coś przeoczyłem :)

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez durek1

torwid napisał(a):

> To ja poproszę kogoś, kto widział manewry tego wozu na > Rodła o wyjaśnienie, co robi w tym miejscu. ZDiTM > informował, że autobus będzie odjeżdżał w Wyzwolenia > (przystanek przy LOT). Nie bardzo więc widzę potrzebę > zajeżdżania na Piłsudskiego, ale może coś przeoczyłem > :)

To był jego pierwszy kurs, wjeżdżał tędy z zajezdni i zatrzymał się chwilowo na tym przytanku. By nie utrudniać ruchu na Plac Rodła-LOT.