Forum

Spotkanie Ikarusa z Autosanami pod remontowanym budynkiem...

zdjęcie
Spotkanie Ikarusa z Autosanami pod remontowanym budynkiem Dworca Głównego PKP
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Taki mały OT : Oba Autosany na tej fotce to "70-tki", czy któryś z nich zawitał pod Dworzec w innym celu ?
105ngs napisał(a):

> Oba Autosany na tej fotce to "70-tki", czy któryś z nich > zawitał pod Dworzec w innym celu ?

Obydwa to siedemdziesiątki.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
105ngs napisał(a):

> Oba Autosany na tej fotce to "70-tki", czy któryś z nich > zawitał pod Dworzec w innym celu ?

Jak jechałem tym Ikarusem stojąc w tylnym oknie myślałem że to 76 i 70 jak jechały z Wyszyńskiego, ale oba skręciły, tyle, że jeden zatrzymał się na przystanku za zakrętem, drugi nie. Na dworcu okazało się, że to dwie 70-tki. Jedna zatrzymała się na chwilę na dworcu, a potem odjechała od razu w trasę, a druga stała na dworcu dłużej niż Ikarus, czyli ponad 10 minut.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Jak jechałem tym Ikarusem stojąc w tylnym oknie myślałem > że to 76 i 70 jak jechały z Wyszyńskiego, ale oba > skręciły, tyle, że jeden zatrzymał się na przystanku za > zakrętem, drugi nie. Na dworcu okazało się, że to dwie > 70-tki. Jedna zatrzymała się na chwilę na dworcu, a potem > odjechała od razu w trasę, a druga stała na dworcu dłużej > niż Ikarus, czyli ponad 10 minut.

To było w szczycie? Wtedy opóźnienia 16-17 min na tej linii to standard, ale sytuacja, że jedna brygada jest kółko w plecy, a druga planowo to jednak "rodzynek".

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> To było w szczycie?

Jak mówi mój aparat, zdjęcie zostało zrobione o 13:44.

> Wtedy opóźnienia 16-17 min na tej linii to > standard, ale sytuacja, że jedna brygada jest kółko w plecy, a > druga planowo to jednak "rodzynek".

Sądziłem, że to wyjazd z zajezdni z powodu jakiejś awarii, jeden z tych Autosanów jechał bez pasażerów w środku i nie zatrzymywał się na przystankach po drodze. Ale może się mylę.

Technik serwisu :)