Forum

Komunikacja na regaty częściowo darmowa

Nie będzie bezpłatnych wszystkich autobusów i tramwajów w czasie finału zlotu żaglowców. Płacić za dojazd nie będą musieli pasażerowie specjalnych linii kursujących ze zbiorczych parkingów.

wysłane przez torwid  67

Trudno mi jakoś uwierzyć, że te linie nie będą "zamiast". Jeśli podane trasy oznaczają jednocześnie przystanki tych linii, to przecież pół miasta przesiądzie się na darmowe linie. Poza 822 wszystkie są atrakcyjne i będą kursować na popularnych trasach.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez techno

torwid napisał(a):

[ciach]

Myślę, że nie do końca. Mam zresztą nadzieję, że nasze PKP PR wraz z DB Regio coś przygotują dla tych, którzy przyjadą na jeden dzień z Niemiec (czyli jakieś ciekawe połączenia powrotne). Na SWT lub BBT i tak można jeździć w naszej KM za darmo, więc tutaj nic nie tracimy. A część mieszkańców może wykorzystać te linie, ale nie każdy.

-- Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]
torwid napisał(a):

> Trudno mi jakoś uwierzyć, że te linie nie będą > "zamiast". Jeśli podane trasy oznaczają jednocześnie > przystanki tych linii,

Nie będą one się zatrzymywały na przystankach pośrednich na trasie [...] Jedynie te, które będą jechać przez ul. Gdańską zatrzymają się kilka razy pod drodze, bo tam też wyznaczyliśmy miejsca, gdzie będzie można pozostawić samochód.

> Poza 822 wszystkie są atrakcyjne i > będą kursować na popularnych trasach.

Mi się wydaje, że poza 823 (które chyba startować będzie z miejsca nieco oddalonego od domów), większość tych linii ma trasy mało atrakcyjne.

-- Pesymistów uprasza się o niezabieranie głosu.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Czyli generalnie nie widać nic specjalnego poza tymi darmowymi liniami. Które może? rozładują tłok. A co z tramwajami? Nic, zero totalne wzmocnień na linii 7 i 8?

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Niemierzyńska - Arkońska. Stan śmierci klinicznej.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Wojtek 24

"821 - (kursy co pół godziny) - Twardowskiego - Wyszyńskiego - Dworcowa. 823 - (kursy co 20 min.) - Bronowicka - pl. Zwycięstwa - Wyszyńskiego - Dworcowa."

Czemu te kursy są do Dworcowej? Ja bym je proponował bezpośrednio do ul. Jaza z Kolna, nawrót następował by pod Trasą Zamkową. Od Bramy Portowej 821 i 823 skierować ul. Nową z podjazdem pod Dworzec Główny PKP, a nastepnie prosto Nabrzeżem Wieleckim.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MQ ?

Wojtek napisał(a):

> Czemu te kursy są do Dworcowej? Ja bym je proponował > bezpośrednio do ul. Jaza z Kolna, nawrót następował by > pod Trasą Zamkową. Od Bramy Portowej 821 i 823 skierować > ul. Nową z podjazdem pod Dworzec Główny PKP, a nastepnie > prosto Nabrzeżem Wieleckim.

Nie jest powiedziane, że Nabrzeże Wieleckie do Trasy Zamkowej nie będzie zamknięte. Przypuszczam, że regaty nam zdezorganizują ruch w okolicach Wałów Chrobrego bardziej niż jakakolwiek do tej pory impreza.