Forum

Lekcje na torach

Na szczecińskie ulice znów wyjechały tramwaje z tablicami "Nauka jazdy". Szkolenie rozpoczęły 23 osoby, które w drugiej połowie lipca przystąpią do egzaminu. W MZK praca czeka, wolnych etatów jest więcej niż chętnych.

wysłane przez Iwo

Małe uzupełnienie i sprostowanie artykułu Torwida, widać rzecznik prasowy MZK nie do końca jest w temacie.

> Na szczecińskie ulice znów wyjechały tramwaje z > tablicami"Nauka jazdy". Szkolenie rozpoczęły 23 > osoby, które w drugiej połowie lipca przystąpią > do egzaminu. W MZK praca czeka, w wolnych etatów > jest więcej niż chętnych.

Chętnych jest akurat więcej niż miejsc. To przepisy określają, ile osób może być na kursie.

> - Na kurs zgłosiło się więcej osób, ale nie wszyscy > pozytywnie przeszli przez obowiązkowe badania - tłumaczy > Zbigniew Dąbrowski,

Nieprawda. Wszyscy chętni przeszli pozytywnie badania. Jedna osoba w trakcie kursu musiała zrezygnować z uwagi na pobyt w szpitalu.

> Najpierw ok. 20 lipca tzw. wewnętrzny, a po blisko dwóch > tygodniach państwowy.

Zgadza się, ale dotyczy to pierwszej tury czyli 12 osób. Pozostali zaczynają jazdy 23 lipca do 4 września.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Niemierzyńska - Arkońska. Stan śmierci klinicznej.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jak już tak o motorniczych mówimy. Ja się zastanawiam czemu u nas w Szczecinie prowadzący tramwaj nie są ubrani w służbowy strój jak to ma na przykład miejsce w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie w Łodzi czy choćby w spółkach autobusowych (tu z kilkoma wyjątkami)? Dziwi mnie to, bo o ile jestem w stanie zrozumieć, że Gorzów tego nie wprowadza to ok, ale Szczecin... pozdrawiam PS. To oczywiście mało istotna sprawa, ale akurat rzuca się w oczy, jak dla mnie.

-- Następny przystanek: Wernyhory

wysłane przez Wojtek 24

bjorki napisał(a):

> Jak już tak o motorniczych mówimy. Ja się zastanawiam > czemu u nas w Szczecinie prowadzący tramwaj nie są ubrani w > służbowy strój jak to ma na przykład miejsce w Krakowie, > Wrocławiu, Warszawie w Łodzi czy choćby w spółkach > autobusowych (tu z kilkoma wyjątkami)? Dziwi mnie to, bo o > ile jestem w stanie zrozumieć, że Gorzów tego nie > wprowadza to ok, ale Szczecin...

Już o tym było http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1180184393.forum

wysłane przez Lukasy

bjorki napisał(a):

[ciach]

Był niedawno wątek, ale najwyraźniej cieszył się małym zainteresowaniem...

http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1180184393.forum

... aczkolwiek poczytać zawsze można ;)

-- Baczność! Dozorca w wagonie!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

bjorki napisał(a):

> Jak już tak o motorniczych mówimy. Ja się zastanawiam > czemu u nas w Szczecinie prowadzący tramwaj nie są ubrani w > służbowy strój jak to ma na przykład miejsce w Krakowie, > Wrocławiu, Warszawie w Łodzi czy choćby w spółkach > autobusowych (tu z kilkoma wyjątkami)?

W SPA kierowcy nie mają służbowych strojów, kiedy albo pracuja na 3miesięcznej umowie próbnej albo jak pracują na działalnosć/przez innego pośrednika.

-- jednym słowem - Volvo

wysłane przez (użytkownik usunięty)

A to o tym wątku nie słyszałem, to dziękuję, a co do kierowców SPA, to rzadko spotyka się nie ubranych w stroje, no z jakieś 15 -20% może. pozdrawiam

wysłane przez Administracja 0

Jeśli odpowiadasz komuś, wybierz "odpowiedz na ten post" przy jego wypowiedzi, a nie "dodaj komentarz".