Forum

6/3 zjechała dziś do zajezdni nieco inaczej niż zwykle...

zablokowany
zdjęcie
6/3 zjechała dziś do zajezdni nieco inaczej niż zwykle...
Lol, 3 miesiące temu robiono zdjęcie temu wagonowi i niemiał jednej cyfry numeru taborowego i na tym zdjęciu widać, że numeru tego dalej nie ma :|
pawelp19 napisał(a):

> Lol, 3 miesiące temu robiono zdjęcie temu wagonowi i > niemiał jednej cyfry numeru taborowego i na tym zdjęciu > widać, że numeru tego dalej nie ma :|

I to jest właśnie Szczecin, też chciałem zwrócić na to uwagę. Chyba powinniśmy jako miłośnicy jeździć objeżdzać wszystkie szczecińskie zajezdnie i uzupełniać takie braki. Golęcin samemu to chyba do kolejnego NG lub kasacji mu tej cyferki nie doklei... i to jest żenada, bo nie wierze, że nikt tego na zajezdni nie widział.

-- PKS Gryfice na KOMIS! Dodałem na Komis już 50 cennych informacji :) !
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
lex napisał(a):

> i to jest żenada, bo nie > wierze, że nikt tego na zajezdni nie widział.

Na pewno ktoś widział ale uznał że to mało istotne. Brak jednej cyfry jest w pojęciu Golęcina rzeczą która nie ma bezpośredniego wpływu na transport pasażerów więc odkładają to na później i tak dalej ;]

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.
lex napisał(a):

> I to jest właśnie Szczecin, też chciałem zwrócić na to > uwagę. Chyba powinniśmy jako miłośnicy jeździć > objeżdzać wszystkie szczecińskie zajezdnie i uzupełniać > takie braki. Golęcin samemu to chyba do kolejnego NG lub > kasacji mu tej cyferki nie doklei... i to jest żenada, bo nie > wierze, że nikt tego na zajezdni nie widział.

No już zrobiłeś to co miałeś? Nie wiem czemu Lex, ale ciągle atakujesz ten golęcin, mając pod swoimi oknami pogodno. Tam też takie rzeczy się zdarzają... ale to zawsze golęcina się trzeba uczepić.

-- Golęcin to najzacniejsza zajezdnia po Niemierzynie :]
> Nie wiem czemu Lex, ale > ciągle atakujesz ten golęcin,

Nie, Lex nie atakuje golęcina on tylko stwierdza fakty.

> mając pod swoimi oknami pogodno. > Tam też takie rzeczy się zdarzają..

Jeżeli się zdarzają, to bardzo rzadko, i jest to szybko poprawiane. A tak BTW na golęcinie w ciągu niecałego roku już chyba z cztery razy odpadało koło. I co też się czepiam??

-- "You'll be the hero of the neighbourhood Nobody knows that you've left for good"

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Romanas napisał(a):

> Jeżeli się zdarzają, to bardzo rzadko, i jest to szybko > poprawiane. A tak BTW na golęcinie w ciągu niecałego roku już > chyba z cztery razy odpadało koło. I co też się czepiam??

Może dopiero śmiertelny wypadek da komuś coś do myślenia, że na TZG nie jest wszystko ok?

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Niemierzyńska - Arkońska. Stan śmierci klinicznej.
Romanas napisał(a):

> Jeżeli się zdarzają, to bardzo rzadko, i jest to szybko > poprawiane. A tak BTW na golęcinie w ciągu niecałego roku już > chyba z cztery razy odpadało koło. I co też się czepiam??

Bardzo rzadko? Hmmm... Jakbyś stał, gdzieś 1 - 2 godz. koło zajezdni Pogodno to byś się przekonał. Np. dziś widziałem 2 x zjazdową linię 3, 1 x na "dwojkę (tu dumił się odbierak prądu), 1 x "dwunastkę" Numerów taborowych nie zapisałem, więc Ci nie powiem, jakie to były składy.

-- Życie
Bella napisał(a):

> Bardzo rzadko? Hmmm...

Mówimy o odpadających kołach, a nie awaryjnych zjazdach do zajezdni czy podmianach, bo to akurat jest prawie po równo.
DamTram napisał(a):

[ciach]

No ale przyznaj, że czy naprawdę aż tak ciężko jest nakleić jedną głupia cyferkę? Jeśli nikt tam nie ma zamiaru pofatygować swoich czterech liter, jak chcą to nawet i ja mogę to zrobić. Granice istnieją i Golęcin je od dawna przekracza. ;/ ;/ ;/
mike_1994 napisał(a):

> No ale przyznaj, że czy naprawdę aż tak ciężko jest nakleić > jedną głupia cyferkę? Granice istnieją i Golęcin je od > dawna przekracza. ;/ ;/ ;/

Jakby co, to dla chcącego zawsze znajdą się powody. Nie biorę tu w obronę Golęcina, aczkolwiek chyba mało kto z was zwraca uwagę na stopiątkowe trupy z Pogodna. Tak samo było ze 102jkami - kultowe wagony, co tam, że się rozpadają...

PS. Szczerze mówiąc, to znudziło mi się czytanie, która zajezdnia jest lepsza, a która gorsza. Ostatnio masa postów to "Pogodno to, ale na Golęcinie tamto, jednak Pogodno to, bo na Golęcinie tak nie ma, ale Golęcin to, co nie Pogodno" i tak w koło panie Macieju? Znudzi wam się kiedyś?

-- Baczność! Dozorca w wagonie!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Lukasy napisał(a):

> Jakby co, to dla chcącego zawsze znajdą się powody. Nie biorę tu > w obronę Golęcina, aczkolwiek chyba mało kto z was zwraca uwagę > na stopiątkowe trupy z Pogodna. Tak samo było ze 102jkami - kultowe > wagony, co tam, że się rozpadają...

Wkońcu Lukasy to zauważył. Pewnie inni też, tylko nie chcą się przyznać. Zgadzam się w 100% z Tobą :-)

> PS. Szczerze mówiąc, to znudziło mi się czytanie, która > zajezdnia jest lepsza, a która gorsza.

Mi też to się już znudziło. Tylko nabijanie postów.

Ps. Pewnie zauważyłeś mój opis na gg? :-)

-- Życie
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Lukasy napisał(a):

> Jakby co, to dla chcącego zawsze znajdą się powody. Nie biorę tu > w obronę Golęcina, aczkolwiek chyba mało kto z was zwraca uwagę > na stopiątkowe trupy z Pogodna. Tak samo było ze 102jkami - kultowe > wagony, co tam, że się rozpadają...

Właśnie o tym mówię. Tylko jak tatry do szczecina przyjechały, odrazu "stopiątki" poszły w odstawkę tak jak kiedyś 102Na. I iwo nie wmówisz mi, że tak nie jest. Romanas - to są własnie te fakty, a nie "koło" które odpadło" jak wy to mówicie... tak naprawdę to oś pękła.

PS. Nie od dziś wiadomo, że MZK boryka się z brakiem pracowników. Pracy jest za dużo, a rą do pracy za mało. Dlatego też nie dziwię się, że "ten głupi numerek" nie został przyklejony.

-- Golęcin to najzacniejsza zajezdnia po Niemierzynie :]
DamTram napisał(a):

[ciach]

I znowu to samo... Kurdę, dla mnie ten temat jest nudny jak to, co Kowalska spod piątki miała dziś na obiad! :/

> Dlatego też nie dziwię się, że "ten głupi numerek" nie > został przyklejony.

Na upartego przyklejenie cyferki to nie więcej niż minuta. Na tym z mojej strony EOT, bo zaraz posypią się jakieś tezy obronne...

-- Baczność! Dozorca w wagonie!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/