Forum

Prawdopodobnie pierwszy raz na linii 71

zdjęcie
Prawdopodobnie pierwszy raz na linii 71
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Bauer

No to ładnie :) Ciekawe jak będzie z przepływem pasażerów w tym Jelczyku posiadającym tylko dwie pary drzwi i to jeszcze w popołudniowym szczycie na Słonecznym i Basenie Górniczym, szczerze życzę mu powodzenia ;] I pewnie znowu pasażerowie ze Słonecznego będą "płakać" że stary autobus jeździ po ostatniej skardze do SPADu. Ja jak ostatnio jechałem nim Smoczą na samym tyle to musiałem się nieźle trzymać bo inaczej bym fruwał od dachu po podłogę tak nim rzuca ;]

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.

wysłane przez Iwo

Bauersoon napisał(a):

> No to ładnie :)

Wygląda na to, że SPAD nie ma czym jeździć... Coraz weselej, tylko dlaczego mi nie do śmiechu?

wysłane przez Bauer

Iwo napisał(a):

> Wygląda na to, że SPAD nie ma czym jeździć...

Oczywiście że ma czym jeździć ;) Ten L11 na 71 to przypadek bo on ciągle na 55Bis jeździ ale dziś po południu pasażerowie ze Smoczej zaznali 3 - drzwiowego luksusu w postaci "miga" #359 =P. Ale na poważnie, dzisiejszej nocy np. na 533 jeździł Man NL202 #2307 co nie zdarza się codziennie przecież bo zawsze tam "mig" jeździł więc jakaś poprawa jest ;]

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.

wysłane przez mike_1994

Iwo napisał(a):

> Wygląda na to, że SPAD nie ma czym jeździć... Coraz > weselej, tylko dlaczego mi nie do śmiechu?

Do śmiechu to tu nie jest choć i tak dobrze ze strony SPADu, że w ogóle coś wypuścił w przeciwieństwie do wczoraj. Choć sytuacja dziwna, nie lepiej było to puścić na cały dzień na 55bis niż na 55bis wypuszczać #359?

wysłane przez Bauer

mike_1994 napisał(a):

> Choć > sytuacja dziwna, nie lepiej było to puścić na cały dzień na > 55bis niż na 55bis wypuszczać #359?

#399 jeździł rano na 55Bis ale potem była podmiana na tego #359 a #399 poszedł na 71 - ot taki kaprys SPADu ;] Tak jak ten wspomniany przeze mnie #2307 na 533 w dzisiejszą letnią noc =P

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.

wysłane przez mike_1994

Bauersoon napisał(a):

> Tak jak ten > wspomniany przeze mnie #2307 na 533 w dzisiejszą letnią noc =P

To ile SPAD obsługuje nocek, że aż taki luksus się trafił? ;)

wysłane przez Filip_Police

mike_1994 napisał(a):

> To ile SPAD obsługuje nocek, że aż taki luksus się trafił? ;)

Dwie linie nocne. Jeden autobus na 533 i jeden na 534.

wysłane przez Bauer

mike_1994 napisał(a):

> To ile SPAD obsługuje nocek, że aż taki luksus się trafił? ;)

No właśnie zaledwie dwie nocki ale jakaś poprawa jest, chyba przez te wycofywanie "migów". Nieźle się zdziwiłem jak w nocy wyglądałem przez okno oczekując Jelcza a z pętli Podjuchy wyjechał mi Man z białym wyświetlaczem :D

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.
> #399 jeździł rano na 55Bis ale potem była podmiana na tego #359 > a #399 poszedł na 71

Dokładnie.

> Tak jak ten > wspomniany przeze mnie #2307 na 533 w dzisiejszą letnią noc =P

Nie tylko, dziś w porannym szczycie na 71/1 kursowało Volvo B10MA #2879, które po południu, już jeźdxiło jako B/7.

-- "You'll be the hero of the neighbourhood Nobody knows that you've left for good"

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Bauer

Romanas napisał(a):

> Nie tylko, dziś w porannym szczycie na 71/1 kursowało Volvo B10MA

Ciekawe roszady, ciekawe na co jutro trafimy. A powiedz mi jeszcze czy Volvo B10MA na 79 i 73 w porannym szczycie to norma? :P

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.
> A powiedz mi jeszcze czy > Volvo B10MA na 79 i 73 w porannym szczycie to norma? :P

W szczycie 79/2 (4:19-8:40) i (14:00-18:19) jest zawsze obsługiwana autobusem przegubowym, kiedyś czestym widokiem był Ikarus, a dziś pewnie Volvo, natomiast na linii 73 jest zawsze jeden przegub, dokładnie nie znam brygady

-- "You'll be the hero of the neighbourhood Nobody knows that you've left for good"

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Filip_Police

Romanas napisał(a):

> natomiast na linii 73 jest zawsze jeden przegub, > dokładnie nie znam brygady

Napewno nie 73/3 i 73/5. Obstawiam 73/1
marcin_bozek napisał(a):

> > natomiast na linii 73 jest zawsze jeden przegub, > > dokładnie nie znam brygady > > Napewno nie 73/3 i 73/5. Obstawiam 73/1

Trafione.

wysłane przez Iwo

mike_1994 napisał(a):

> Choć > sytuacja dziwna, nie lepiej było to puścić na cały dzień na > 55bis niż na 55bis wypuszczać #359?

Też mnie to zastanawia.
Iwo napisał(a):

> Też mnie to zastanawia.

Iwo błagam posty nic nie wnoszące do dyskusji też podchodzą pod punkt 11 regulaminu forum.