Forum

Wagon #637 prawie gotowy

zdjęcie
Wagon #637 prawie gotowy
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

To chyba nie jest efekt końcowy? Mam nadzieje, że to nie jest kolejna "twórcza" inwencja pracowników MZK i że ten okres mamy już za sobą...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Iwo

PiNgWiN napisał(a):

> To chyba nie jest efekt końcowy? Mam nadzieje, że to nie > jest kolejna "twórcza" inwencja pracowników MZK i że > ten okres mamy już za sobą...

Przecież wyrażnie masz napisane w tytule zdjęcia, że wagonowi brakuje numerów taborowych, niebieskich pasków, a także co oczywiste gryfa i oznaczenia przewoźnika więc nie wiem co masz na myśli.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Zbieram kartki. Czerwone, a co, takie "hobby"

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Iwo napisał(a):

> Przecież wyrażnie masz napisane w tytule zdjęcia, że > wagonowi brakuje numerów taborowych, niebieskich pasków, a > także co oczywiste gryfa i oznaczenia przewoźnika więc nie > wiem co masz na myśli.

Pytałem się, bo nie byłem pewny. Paski, herb zawsze były przyklejane na terenie WNT i trochę mnie to zmyliło...

wysłane przez Pepe 235

PiNgWiN napisał(a):

> Pytałem się, bo nie byłem pewny. Paski, herb zawsze były > przyklejane na terenie WNT i trochę mnie to zmyliło...

Brak miejsca na Warsztatach (15 wagonów) sprawił, że pomyślano nad blacharkami w zajezdni. Choc pierwsze były białe, a teraz nareszcie czerwona...

wysłane przez luki663719 17

man751 napisał(a):

> Brak miejsca na Warsztatach (15 wagonów)

A można wiedzieć jakie to wagony? ;)

wysłane przez Pepe 235

luki663719 napisał(a):

> A można wiedzieć jakie to wagony? ;)

No w zasadzie ten temat przewija się w informacjach często, więc co bystrzejsi powinni kojarzyc. Ale podsumowując: #1049, #1050, #1023, #1031, #1032, #762, #763, #754, #757, #755, #780, #779 i na stałe zakotwiczone #020 i #024. Jeśli któregoś nie pominąłem to jest 14.

wysłane przez luki663719 17

man751 napisał(a):

>#1031, #1032,

A co one tam robią, bo gdzieś mi to w newsach umknęło?

wysłane przez Mario  ?

luki663719 napisał(a):

> A co one tam robią, bo gdzieś mi to w newsach umknęło?

Blacharka i malowanie :-)

wysłane przez luki663719 17

Bella napisał(a):

> Blacharka i malowanie :-)

A ja myślałem, że po 1049+1050 jako następny golęciński skład trafi na NG. Ale trudno się mówi... :)

wysłane przez Pepe 235

luki663719 napisał(a):

> Ale trudno się mówi... :)

To zależy jak na WNT ocenią stan 1031+1032. W planach na drugie półrocze przewijał się 1011+1012 do NG, ale jeśli 1031+1032 po zdjeciu blach będzie się sypał no to kto wie...

wysłane przez X

> W planach na drugie > półrocze przewijał się 1011+1012 do NG, ale jeśli 1031+1032 po > zdjeciu blach będzie się sypał no to kto wie...

Wszystko oki, ale co z 1061+1062?? Wydaje mi się, że jednak jego stan, jest ekhm nieco gorszy od 1031+1032.

-- "You'll be the hero of the neighbourhood Nobody knows that you've left for good"

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez mike_1994

Romanas napisał(a):

> Wszystko oki, ale co z 1061+1062??

Eee, tam pójdzie na WNT dopiero wtedy kiedy będzie stać na zajezdni bez kilkunastu części. ;]

wysłane przez Mario  ?

Romanas napisał(a):

> Wszystko oki, ale co z 1061+1062?? Wydaje mi się, że jednak jego > stan, jest ekhm nieco gorszy od 1031+1032.

Hmmm.. Wydaje mi się, że to właśnie 1061+1062 pójdzie po 1011+1012 do NG. I dlatego woleli dać 1031+1032 tylko do malowania. Bo jak mi wiadomo, że właśnie 1011+1012 lub 1031+1032 mieli dać do NG.

-- Życie
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Pepe 235

Romanas napisał(a):

> Wszystko oki, ale co z 1061+1062?? Wydaje mi się, że jednak jego > stan, jest ekhm nieco gorszy od 1031+1032.

A kiedy ostatnio jechałeś 1031+1032? Bo mam wrażenie że bardzo daaaaaaaaaaaaaaaawno. 1061 to jest lux w porównaniu do 1031.

wysłane przez X

> Bo mam wrażenie że bardzo > daaaaaaaaaaaaaaaawno.

Masz rację, że dawno, nie mniej jednak wybiorę się na przejażdżkę 1031 i sobie porównam.

> 1061 to jest lux w porównaniu do 1031.

Eee, chyba przesadzasz....

-- "You'll be the hero of the neighbourhood Nobody knows that you've left for good"

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez DamTram

Romanas napisał(a):

> Wszystko oki, ale co z 1061+1062?? Wydaje mi się, że jednak jego > stan, jest ekhm nieco gorszy od 1031+1032.

A po co NG czegoś, co za jakiś czas na żyletki pójdzie ;>

-- Golęcin to najzacniejsza zajezdnia po Niemierzynie :]

wysłane przez X

> A po co NG czegoś, co za jakiś czas na żyletki pójdzie ;>

NG robi się chyba po to, aby przedłużyć zywotność wagonu o te kilka lat ;-).

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez DamTram

Romanas napisał(a):

> NG robi się chyba po to, aby przedłużyć zywotność wagonu o te > kilka lat ;-).

Na niektóre pojazdy to NG to o pare latek za późno.

wysłane przez Mario  ?

man751 napisał(a):

> Brak miejsca na Warsztatach (15 wagonów) sprawił, że pomyślano > nad blacharkami w zajezdni. Choc pierwsze były białe, a teraz > nareszcie czerwona...

A zresztą musieli dać czerwony, bo przecież on jeździ z 678, który jest już czerwony. :-P Zobaczymy, jak z kolejnymi wagonami będzie...

-- Życie

wysłane przez Pepe 235

PiNgWiN napisał(a):

> To chyba nie jest efekt końcowy? Mam nadzieje, że to nie > jest kolejna "twórcza" inwencja pracowników MZK i że > ten okres mamy już za sobą...

Jak słusznie napisano w info brak granatowych pasków i wykończenia. Nie martw się to po prostu kolejny koszmarek.

wysłane przez mike_1994

PiNgWiN napisał(a):

> To chyba nie jest efekt końcowy? Mam nadzieje, że to nie > jest kolejna "twórcza" inwencja pracowników MZK i że > ten okres mamy już za sobą...

Z newsa "Brak mu jednak jeszcze granatowych pasków i numerów taborowych." ;]