Forum

Manewry przed zajezdnią Pogodno

zdjęcie
Manewry przed zajezdnią Pogodno
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Pepe 234

Wagon historyczny, tak? Oj, chyba komuś na pogodnie potrzebne były obudowy i żarówki... A jeszcze na początku czerwca był nietknięty.

wysłane przez X

> Oj, chyba komuś na pogodnie > potrzebne były obudowy i żarówki...

Wiesz zawsze się do czegoś przydadzą np do "stopiatki". A swoją drogą może to ktoś z naszych wziął wykrecił odubowy lamp??

-- "You'll be the hero of the neighbourhood Nobody knows that you've left for good"

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Pepe 234

Romanas napisał(a):

> Wiesz zawsze się do czegoś przydadzą np do "stopiatki". A > swoją drogą może to ktoś z naszych wziął wykrecił > odubowy lamp?

Niestety muszę Cię rozczarowac. :/

wysłane przez Iwo

man751 napisał(a):

> Niestety muszę Cię rozczarowac. :/

Ehhh, Panowie, tak czy inaczej lampy nadawały się tylko do zdemontowania. Tył wozu najpierw trzeba doprowadzić do porządku po uderzeniu, a dopiero potem zająć się kosmetyką. Lampy tylne do 102 są.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Zbieram kartki. Czerwone, a co, takie "hobby"

wysłane przez Pepe 234

Iwo napisał(a):

> Ehhh, Panowie, tak czy inaczej lampy nadawały się tylko do > zdemontowania.

Ależ ja nie twierdzę, że nie. Tylko, że jest różnica między zdemontowaniem na później i odłożeniem w bezpieczne miejsce, a "pożyczeniem" bo akurat "przyda się".

wysłane przez Iwo

man751 napisał(a):

> Ależ ja nie twierdzę, że nie. Tylko, że jest różnica między > zdemontowaniem na później i odłożeniem w bezpieczne miejsce, a > "pożyczeniem" bo akurat "przyda się".

Powiedz mi, co lepsze, wymontowanie z wagonu wątpliwej jakości kloszy i lamp, czy też pobranie z magazynu nowych zachowanych do 102? I tak 603 będzie rozebrany ( nie cały ) do remontu i tak. A tył trzeba zdemontować cały włącznie z tylnym pulpitem bo na skutek uderzenia niestety też ucierpiał, nieznacznie, ale zawsze.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Zbieram kartki. Czerwone, a co, takie "hobby"

wysłane przez leks 17

Iwo napisał(a):

> Powiedz mi, co lepsze, wymontowanie z wagonu wątpliwej jakości kloszy > i lamp, czy też pobranie z magazynu nowych zachowanych do 102? I tak > 603 będzie rozebrany ( nie cały ) do remontu i tak. A tył trzeba > zdemontować cały włącznie z tylnym pulpitem bo na skutek uderzenia > niestety też ucierpiał, nieznacznie, ale zawsze.

A w co puknął? Ktoś go na zajezdni chyba uderzył?

-- PKS Gryfice na KOMIS! MAN NG272 1256-to jest to!!! Spakowskie 272 nie mają sobie równych !!!