Forum

Czyżby M11 nie były aż tak bardzo niezbędne?

zdjęcie
Czyżby M11 nie były aż tak bardzo niezbędne?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez t105n  49

Nie spodziewałem się, że Ikarek zmieści się pod nieszczęsnym wiaduktem :-)

wysłane przez leks 17

Czy to oznacza koniec M11 z Dąbia? Linie może teraz np. przejąć SPAK ze swoimi zmodernizowanymi Ikarusami.

wysłane przez Wojtek 24

lex napisał(a):

> Linie może teraz np. przejąć SPAK ze swoimi > zmodernizowanymi Ikarusami.

Ale SPAK ma największy problem z brakiem kierowców.

wysłane przez leks 17

Wojtek napisał(a):

> Ale SPAK ma największy problem z brakiem kierowców.

Mogą się za inne brygady wymienić przecież.

wysłane przez pawelp19 −3

Dzisiaj na skrzyżowaniu Wierzbowa Mieszka I widziałem dwa M11 bez jakich kolwiek oznaczeń więc nie wiem z jakiej to zajezdni ale kolejne autobusy pojechały w siną dal wiec może te Ikarusy to na dłużej na tej linii.

wysłane przez t105n  49

pawelp19 napisał(a):

> Dzisiaj na skrzyżowaniu Wierzbowa Mieszka I widziałem dwa M11 bez > jakich kolwiek oznaczeń więc nie wiem z jakiej to zajezdni

W takiej sytuacji patrz na tablice rejestracyjne.

-- "Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko nieopłacalne!" (c) Kabaret Młodszych Panów w skeczu o warsztacie samochodowym
pawelp19 napisał(a):

> może te Ikarusy to na dłużej na tej linii.

Może i tak ale nie aż za długo. Niedługi i Ikarusy pójdą na złom, ciekawe co je zastąpi. Może MAN NL202/262, bo z tego co słyszałem przejeżdża pod wiaduktem na styk.

-- MAN NG272 #2304
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez 3033

lukasz007 napisał(a):

> złom, ciekawe co je zastąpi. Może MAN NL202/262, bo z tego co > słyszałem przejeżdża pod wiaduktem na styk.

Albo SPAD kupi z Warszawy 2 ikarki 260.04.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
3033 napisał(a):

> Albo SPAD kupi z Warszawy 2 ikarki 260.04.

Wątpię żeby sprzedawał złom i go kupywał

wysłane przez Pepe 235

pawelp19 napisał(a):

> Dzisiaj na skrzyżowaniu Wierzbowa Mieszka I widziałem dwa M11 bez > jakich kolwiek oznaczeń

Wszystkim, którzy dziś pisali info do newsroomu o przejeżdżających M11 bez numerów serdecznie dziękuję (użytkownikom: Marcin Olszewski i Bosman 1980). Moja teoria jest taka, że były to Jelcze (prawdopodobnie #353 i #354) kupione wcześniej przez Car Gryf, a teraz odsprzedane gościowi z pod Włocławka, ponieważ były widziane o 11:55 na rondzie Uniwersyteckim, a o 14 w Zieleniewie pod Stargardem. Do potwierdzenia potrzeba mi waszych dokładnych wyjaśnień, mianowicie: w którym kierunku jechały na skrzyżowaniu Mieszka I i Wierzbowej oraz w którą ulicę skręciły po wyjeździe z Ronda Uniwersyteckiego. Z góry za dokładne wyjaśnienia dzięki.

wysłane przez pawelp19 −3

mianowicie: w którym > kierunku jechały na skrzyżowaniu Mieszka I i Wierzbowej

Jechały w kierunku ronda Uniwersyteckiego.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Do potwierdzenia > potrzeba mi waszych dokładnych wyjaśnień, mianowicie: w którym > kierunku jechały na skrzyżowaniu Mieszka I i Wierzbowej oraz w > którą ulicę skręciły po wyjeździe z Ronda Uniwersyteckiego. Z > góry za dokładne wyjaśnienia dzięki.

Czyli jak wjechały na rondo to zjechały tak jak jedzie 61 do Podjuch w ten zjazd wjechały a co do tego to ja mam je na zdjęciu tylko troche nie wyszło i jak przeżuce na kompa to spróbuje odszyfrować tablice rejestracyjne.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Pepe 235

marcinek napisał(a):

> jak przerzucę na kompa to spróbuje odszyfrować > tablice rejestracyjne.

Udało się coś bo czekam z niecierpliwością na wyniki. :)

wysłane przez 3033

man751 napisał(a):

> marcinek napisał(a):

> > jak przerzucę na kompa to spróbuje odszyfrować > > tablice rejestracyjne.

Ehh...SCA 388G
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Pepe 235

3033 napisał(a):

> Ehh...SCA 388G

Żarty sobie człowieku robisz? Przecież to jest rejestracja Ikarusa 280 #2093, który sobie hasa na 52 od wczoraj. Pytałem o M11 jadące przez Szczecin...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

man751 napisał(a):

> Udało się coś bo czekam z niecierpliwością na wyniki. :)

Hmm niebardzo ale masz tu zdjęcie i zobacz może coś ci się uda rozszyfrować :) http://www.imagic.pl/public/pview/58695/DSC00340.JPG

wysłane przez Jasiek 36

marcinek napisał(a):

> Hmm nie bardzo, ale masz tu zdjęcie i zobacz może coś ci się uda > rozszyfrować :) http://www.imagic.pl/public/pview/58695/DSC00340.JPG

Na pierwszy rzut oka widać że ten drugi autobus to były #354 poznaje po brązowej taśmie naklejonej na przedniej i bocznej szybie w kabinie kierowcy. http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2006/1149277806.jpg
[ciach]

Z Panem się żegnamy na jakiś czas, za nieprawidłowe odpowiadanie.

wysłane przez Filip_Police

... Man NG 272? Myślę że konstrukcja pozwala na przejazd pod ferelnym wiaduktem. A propo Ikarusów na 52. Można by upchać jednego na 52/2 które jeździ: 52/2 DZIEŃ POWSZEDNI -> 10:04 - 21:19 DZIEŃ ŚWIĄTECZNY -> 7:59 - 12:04 i 16:19 - 20:39 (mowa o rozkładzie letnim) A jeżeli nici z MAN-em NGxxx na Wyspę Pucką to na 52/1 niech jeździ M-11.

-- Reaktywacja 120M w Policach - prawie jak powrót zombii (prawie robi wielką róznicę) ;D