Forum

Pierwszy czerwony 105Ng/S w całej okazałości

zdjęcie
Pierwszy czerwony 105Ng/S w całej okazałości
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez yoss83

A co to jest za szczekaczka nad lusterkiem? Nie widziałem tego wcześniej...
yoss83 napisał(a):

> A co to jest za szczekaczka nad lusterkiem? Nie widziałem > tego wcześniej...

Każdy 105Ng/s ma głośnik na zewnątrz przy drziwach.
MAN_2254 napisał(a):

> Każdy 105Ng/s ma głośnik na zewnątrz przy drziwach.

No... do najbystrzejszych to ja nie należę.... ;)
yoss83 napisał(a):

> No... do najbystrzejszych to ja nie należę.... ;)

Bo jest on nieużywany. :-(

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> Bo jest on nieużywany. :-(

Ale jak będzie reforma w komunikacji to to się zmieni jak 2 będzie do Basenu Górniczego jeździć.A tak apropo 2 to po co jest drugi tor skecajacy z bramy portowej w Dworcową?Chodzi mi obok trasy 2.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)
MAN_2254 napisał(a):

> Ale jak będzie reforma w komunikacji to to się zmieni jak 2 będzie > do Basenu Górniczego jeździć.

Ale że niby czemu ma się to zmienić ? Chcesz powiedzieć, że od skierowania 2 na Basen zależy uruchomienie zewnętrznych głośników ? ;>

> A tak apropo 2 to po co jest drugi tor skecajacy z > bramy portowej w Dworcową?

Chodzi ci o tor na Dworcowej w kierunku przeciwnym do trasy 2 ? A powiedz mi, po kiego grzyba budować jednotorową trasę w centrum miasta, skoro miejsca nie brakuje ? Zbudowali torowisko w obie strony, to i jest drugi tor...
105ngs napisał(a):

> Ale że niby czemu ma się to zmienić ? Chcesz powiedzieć, że od > skierowania 2 na Basen zależy uruchomienie zewnętrznych głośników > ? ;>

Chodziło mnie o ten skręt.

> Chodzi ci o tor na Dworcowej w kierunku przeciwnym do trasy 2 ? A > powiedz mi, po kiego grzyba budować jednotorową trasę w centrum > miasta, skoro miejsca nie brakuje ? Zbudowali torowisko w obie strony, > to i jest drugi tor...

No tak,ale po co on jest jak wogule nie jest używany liniowo?

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)
MAN_2254 napisał(a):

> Chodziło mnie o ten skręt.

A Stirlitzowi chodziło o głośnik. :(

> No tak,ale po co on jest jak wogule nie jest używany liniowo?

W ogóle to po to, że był używany w odległych czasach. A jak teraz Twoim zdaniem nie jest potrzebny to łopata w ręce i raz raz będzie zakopane. :P
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
MAN_2254 napisał(a):

> No tak,ale po co on jest jak wogule nie jest używany liniowo?

Przepraszam, który tor na Bramie Portowej jest nieużywany? Jeśli się nie mylę, to używane są wszystkie, jeśli nie liniowo, to przynajmniej przez wyjazdy i zjazdy.

-- "Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko nieopłacalne!" (c) Kabaret Młodszych Panów w skeczu o warsztacie samochodowym

wysłane przez (użytkownik usunięty)

t105n napisał(a):

> Przepraszam, który tor na Bramie Portowej jest nieużywany? > Jeśli się nie mylę, to używane są wszystkie, jeśli nie liniowo, > to przynajmniej przez wyjazdy i zjazdy.

Ale mówisz chyba o stanie na dzisiaj. Bo gdy 6 i 7 jeździły normalnie to ten skręt z Wyszyńskiego w Niepodległości nie był chyba używany nawet przez zjazdy i wyjazdy.

-- jednym słowem - Volvo

wysłane przez mike_1994

MC napisał(a):

> Ale mówisz chyba o stanie na dzisiaj. Bo gdy 6 i 7 jeździły > normalnie to ten skręt z Wyszyńskiego w Niepodległości nie był > chyba używany nawet przez zjazdy i wyjazdy.

Ja się na tym dokładnie nie znam, ale czy zjazdowa, golęcińska "ósemka" nie zjeżdża tym skrętem?

-- SPPK - najbardziej kolorowa zajezdnia w Polsce :D
MC napisał(a):

> Ale mówisz chyba o stanie na dzisiaj. Bo gdy 6 i 7 jeździły > normalnie to ten skręt z Wyszyńskiego w Niepodległości nie był > chyba używany nawet przez zjazdy i wyjazdy.

A jak mają zjechać z Basenu Górniczego golęcińskie brygady linii 8 do zajezdni? Przecież t105n napisał "jeśli nie liniowo, to przynajmniej przez wyjazdy i zjazdy". To oznacza, że nawet rezerwy z tego skrętu korzystają.

-- Teraz moim ulubionymi składami są: 1047+1048 i 1049+1050 ;-P
Bella napisał(a):

> A jak mają zjechać z Basenu Górniczego golęcińskie brygady linii 8 > do zajezdni? Przecież t105n napisał "jeśli nie liniowo, to > przynajmniej przez wyjazdy i zjazdy". To oznacza, że nawet rezerwy z > tego skrętu korzystają.

Oraz chyba linia turystyczna 0.
MC napisał(a):

> Bo gdy 6 i 7 jeździły normalnie to ten skręt z Wyszyńskiego w Niepodległości nie był chyba używany nawet przez zjazdy i wyjazdy.

Zapomniałeś o "8" zjeżdżających z Basenu na Golęcin?

-- "Nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko nieopłacalne!" (c) Kabaret Młodszych Panów w skeczu o warsztacie samochodowym

wysłane przez (użytkownik usunięty)

t105n napisał(a):

> Zapomniałeś o "8" zjeżdżających z Basenu na Golęcin?

A owszem zapomniałem :P