Forum

Po latach zaniedbań

Pasażerowie tramwajów będą mieli powody do zadowolenia. Wprawdzie al. Bohaterów Warszawy i ul. Krzywoustego są częściowo wyłączone z ruchu, ale już wkrótce powstaną tam nowe torowiska. Objazdy potrwają jeszcze kilka miesięcy.

wysłane przez Filip_Police

No cóż, informacja jest w miarę zadawalająca ;D Natomiast ciekawe jest, czy również inne odciniki torowisk w naszym KM będą tak remontowane.

wysłane przez leks 17

marcin_bozek napisał(a):

> No cóż, informacja jest w miarę zadawalająca ;D Natomiast > ciekawe jest, czy również inne odciniki torowisk w naszym > KM będą tak remontowane.

Nie wiem co z tymi napawaniami, ale przecież torowiska miałybyś jeszcze napawane, wiem, że chyba były jakieś protesty co do zwyciężcy przetargu, ale chyba torowiska będą jeszcze naprawiane w ten sposób. Gruntowne remonty to chyba nie w tym roku. Ciekawie jeśli chodzi o inwestycje w torowiska może będzie dopiero w 2009r. Czy ktoś wie ile w 2008r. planuje się przeznaczyć na remonty torowisk? Podobno jest mowa o remoncie Piastów? Ostatnio szperałem też po stronie UM i wyczytałem, że remont Żołnierskiej MZK planuje przeprowadzić w latach 2010- 2011 :/.

-- PKS Gryfice na KOMIS! MAN NG272 1256-to jest to!!! Spakowskie 272 nie mają sobie równych !!!

wysłane przez Phobos 17

Napawanie? A co ci da napawanie przy krzywym torze? Nic. Napawanie sprawdza się najlepiej w przypadku krzyżownic.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Iwo

Phobos napisał(a):

> Napawanie? A co ci da napawanie przy krzywym torze? Nic. > Napawanie sprawdza się najlepiej w przypadku krzyżownic.

Oraz na łukach.

wysłane przez lhb178 19

Phobos napisał(a):

> Napawanie? A co ci da napawanie przy krzywym torze? Nic.

Czasowo likwiduje skutki wężykowania.

> Napawanie sprawdza się najlepiej w przypadku krzyżownic.

Czego dobitnym przykładem są Pomorzany ;P

-- Engel fliegen einsam

wysłane przez Phobos 17

lhb178 napisał(a):

> Czasowo likwiduje skutki wężykowania.

To tak, jakby próbować pożar lasu ugasić dyngusową sikawką...

> Czego dobitnym przykładem są Pomorzany ;P

To tam jeszcze został choć kawałek oryginalnej szyny? :->

-- Czy jesteś gotów na jeszcze nowszą jakość?

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Iwo

Phobos napisał(a):

> To tam jeszcze został choć kawałek oryginalnej szyny? :->

Pozostał, choć ostatnio znowu nie ma dnia bez jakiegoś zdażenia na pętli... Wjeżdzając tam zastanawiam się za każdym razem czy się uda ;)

-- Zbieram kartki. Czerwone, a co, takie "hobby"

wysłane przez Piotr

marcin_bozek napisał(a):

> No cóż, informacja jest w miarę zadawalająca ;D

Mnie na razie zadowoliła :D szkoda tylko, że tak na raty będą robić te tory. Gdyby tak jeszcze zmodernizować całe skrzyżowanie na Kościuszki :). No nic na razie trzeba się cieszyć z tych 900m :). Bardzo chciałbym, aby w przyszłym roku zrobili Piastów - ten odcinek ma około 1,9km i na pewno stać nas na to! Do tego jeszcze przyszłoroczna budowa kolejnego ronda na Ku Słońcu i ktoś wspominał, że wymieni się tam spory kawałek torów.