Forum

Pierwszy w tym roku "trojak" wyjechał dziś na linię 8

zdjęcie
Pierwszy w tym roku "trojak" wyjechał dziś na linię 8
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Czy nie dało się zrobić trojaka w jednych barwach tylko znowu jakieś mieszanki? :)
pawelp19 napisał(a):

> Czy nie dało się zrobić trojaka w jednych barwach tylko > znowu jakieś mieszanki? :)

Dało. Wystarczyłoby nie malować 783+784 :->

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> Dało. Wystarczyłoby nie malować 783+784 :->

Fakt, wygląda to koszmarnie... Co do samego składu to dziś przez pół dnia mechanicy mieli z nim problem, bo trzeci wóz non stop szedł w poślizgu ( buksowały koła ) Na szczęście udało im się problem rozwiązać.

-- Kurs: 5000zł. Pozwolenie: 20zł. Radocha: Bezcenne :D
pawelp19 napisał(a):

> Czy nie dało się zrobić trojaka w jednych barwach tylko > znowu jakieś mieszanki? :)

Stworzyli taki z wagonów, które są jeszcze sprawne. Teraz zostały jedynie #784 i #786, bo #789 potrzebny jako solo narazie.
man751 napisał(a):

> bo #789 potrzebny jako solo narazie.

Na "dziewiątkę" :P
Bauersoon napisał(a):

> Na "dziewiątkę" :P

To stwierdzenie czy pytanie? Jeśli stwierdzenie no to trudno było się nie domyślec.
man751 napisał(a):

> To stwierdzenie czy pytanie?

A widzisz znak zapytania?

> Jeśli stwierdzenie no to trudno było > się nie domyślec.

Są tacy którzy by się nie domyślili.

-- Tymbark Burdela aejaejao aejaejao aejaejao!!!

wysłane przez TCT

Czy mam już posunięty daltonizm czy mogłem dziś widzieć na mieście także drugi trojak na ósemce w zestawieniu: dwa "bulwokoszmarki" jedna bulwa w starych barwach? (co ciekawe w 3 wagonie kasowniki były zablokowane)

-- "Gdy w życiu mądra spotka cię przestroga: głową muru nie przebijesz – nie wierz temu."
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez DamTram

TCT napisał(a):

> Czy mam już posunięty daltonizm czy mogłem dziś widzieć > na mieście także drugi trojak na ósemce w zestawieniu: > dwa "bulwokoszmarki" jedna bulwa w starych barwach? (co > ciekawe w 3 wagonie kasowniki były zablokowane)

to chyba tylko z golęcina :D

-- Golęcin to najzacniejsza zajezdnia po Niemierzynie :]

wysłane przez TCT

DamTram napisał(a):

> to chyba tylko z golęcina :D

Niestety do wszelakich liczb pamięć mam stetryczałą, więc nie podam nr taborowych ;)

wysłane przez Pepe 235

TCT napisał(a):

> Czy mam już posunięty daltonizm czy mogłem dziś widzieć > na mieście także drugi trojak na ósemce w zestawieniu

Nie było drugiego trojaka. Bulwa z TZG była ale oczywiście podwójna.

wysłane przez TCT

man751 napisał(a):

> Nie było drugiego trojaka. Bulwa z TZG była ale oczywiście > podwójna.

Sęk w tym, że jechałem dziś trojakiem składającym się ze składu czerwonych bulw i trzeciej białej. Numerów niestety nie pomnę (tyle że odjazd z pl. Kościuszki na Gumieńce 16:27).

-- "Gdy w życiu mądra spotka cię przestroga: głową muru nie przebijesz – nie wierz temu."

wysłane przez Bauer

TCT napisał(a):

> Sęk w tym, że jechałem dziś trojakiem składającym się ze > składu czerwonych bulw i trzeciej białej. Numerów niestety nie > pomnę (tyle że odjazd z pl. Kościuszki na Gumieńce 16:27).

Może TZP kombinowało z konfiguracją koszmarkowy skład + jedna biała ale potem zmienili...? No chyba że Golęcin coś kombinuje...

-- Tymbark Burdela aejaejao aejaejao aejaejao!!!

wysłane przez Pepe 235

Bauersoon napisał(a):

> Może TZP kombinowało z konfiguracją koszmarkowy skład + jedna > biała ale potem zmienili...?

Ekhm... chyba że na środku pętli "Gumieńce". Trójskład jeździł tylko w jednym - popołudniowym szczycie.

wysłane przez DamTram

Bauersoon napisał(a):

> Może TZP kombinowało z konfiguracją koszmarkowy skład + jedna > biała ale potem zmienili...?

Raczej nie bo zawsze to właśnie 783+784 rozłączli na trójskłady i dawali do 783 na przód do 787+788 i 784 na koniec 785+786 jak sie nie myle, bo nigdy nie byłem tego poewny. Poza tym widziałem po raz pierwszy trójskład jako wyjazdowy na pl. rodła i był w tej samej onfiguracji co na zdjęciu

> No chyba że Golęcin coś kombinuje...

Tak. Z kąd wziąć ludzi do roboty i jak zaczorować tramwaje aby same się naprawiały :D:D:D

-- Golęcin to najzacniejsza zajezdnia po Niemierzynie :]

wysłane przez Pepe 235

TCT napisał(a):

> Sęk w tym, że jechałem dziś trojakiem składającym się ze > składu czerwonych bulw i trzeciej białej. Numerów niestety nie > pomnę (tyle że odjazd z pl. Kościuszki na Gumieńce 16:27).

783+787+788. To trzeba było się dosiąśc w drugi wagon. Byłoby Nas dwóch. :]

wysłane przez TCT

man751 napisał(a):

> 783+787+788. To trzeba było się dosiąśc w drugi wagon. Byłoby > Nas dwóch. :]

To wychodzi, że czas mi udać się do lekarza od oczu ;)Przyznaję się zatem wszem i wobec do nieumyślnego wprowadzenia w błąd.

-- "Gdy w życiu mądra spotka cię przestroga: głową muru nie przebijesz – nie wierz temu."

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Druga "koszmarkowa" bulwa kursowała dzisiaj na linii 11 i to podwójnie, a nie potrójnie.

wysłane przez Mario  ?

bjorki napisał(a):

> Druga "koszmarkowa" bulwa kursowała dzisiaj na linii 11 i to > podwójnie, a nie potrójnie.

Co? Przecież 1053+1054 jeździł dziś na szczytową 8. ;-/

-- Teraz moim ulubionymi składami są: 1047+1048 i 1049+1050 ;-P

wysłane przez Pepe 235

Bella napisał(a):

> Co? Przecież 1053+1054 jeździł dziś na szczytową 8.

Potwierdzam 8/8, nie wiem skąd się wzięła "bjorki" bulwa na 11.
A tak z innej strony to po połączeniu w trojak następna bulwa (787) zostanie zdewastowana.

wysłane przez kicek 1

... by było, gdyby czerwonego wrzucili pomiędzy białe :]. I powyrywaliby to zielsko, bo niedługo torowisko będzie wyglądać tak samo koszmarnie jak pobliski odcinek w al. Niepodległości (Brama Portowa - Pl. Żołnierza) :/

wysłane przez leks 17

kicek napisał(a):

> bo niedługo torowisko będzie > wyglądać tak samo koszmarnie jak pobliski odcinek w al. > Niepodległości (Brama Portowa - Pl. Żołnierza) :/

Pff, czy u nas tym się w ogóle ktoś przejmuje. Wszyscy raczej mają to gdzieś...

-- Skład 105N 651+639 wymiata! :)
ZDiTM - Piechotą zdrowiej !
Od 23.09 korzystam z KM tylko w syt. koniecznych :)

wysłane przez Piotr

Sorki za takie pytanie, ale ostatnio wypadłem z tematu...Trojaki to teraz będzie normalka na tej linii?

wysłane przez Mario  ?

Piotr napisał(a):

> Sorki za takie pytanie, ale ostatnio wypadłem z > tematu...Trojaki to teraz będzie normalka na tej linii?

Myślę, że nie na stałe. Jak wszystko wróci do normy tzn. jak przebudują Bohaterów Warszawy i Krzywoustego to już nie będzie trójskładów na tej linii. Bo po co, skoro ma być nowa linia na trasie Dworcowa-Gumieńce? ;-)

-- Teraz moim ulubionymi składami są: 1047+1048 i 1049+1050 ;-P

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bella napisał(a):

> Myślę, że nie na stałe. Jak wszystko wróci do normy tzn. > jak przebudują Bohaterów Warszawy i Krzywoustego to już nie

Chodzi o to żeby się z jednej strony mieścili pasażerowie a z drugiej żeby MZK dostało kasę za 3 tramwaje choć jedzie tylko jeden motorniczy...

> będzie trójskładów na tej linii. Bo po co, skoro ma być > nowa linia na trasie Dworcowa-Gumieńce? ;-)

Nie będzie motorniczych to i nie będzie czego tworzyć - same nie jeżdżą...

-- jednym słowem - Volvo