Forum

Spokojnie, to tylko ćwiczenia służb ratowniczych

zdjęcie
Spokojnie, to tylko ćwiczenia służb ratowniczych

wysłane przez t105n  49

Ale fantazja poniosła organizatorów! Osobówka prędzej sama się zdemoluje niż tak rozbije tramwaj.
t105n napisał(a):

> Ale fantazja poniosła organizatorów!

Tzw. licentia poetica. ;-)
t105n napisał(a):

> Ale fantazja poniosła organizatorów! Osobówka prędzej > sama się zdemoluje niż tak rozbije tramwaj.

Dobrze wiesz, że chodziło sprawdzenie służb ratowniczych, a nie o wierne oddanie wyglądu wypadku. Tak przynajmniej robi większe wrażenie;) A miłośnicy i tak wiedzą, że tak wyglądający wypadek to wybitne ekstremum. Natomiast od organizatora całej akcji wiem, że wnioski z ćwiczeń są pozytywne, a to najważniejsze.

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
paki napisał(a):

> Dobrze wiesz, że chodziło sprawdzenie służb ratowniczych, a > nie o wierne oddanie wyglądu wypadku.

A co mi po służbach ratowniczych, które doskonale przygotowane są tylko do tego, aby sprostać nierealnej sytuacji? :->

-- Stopka ku pamięci - Gdyby nie ja, nie mielibyście, gdzie wstawiać swoich stopek...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> A co mi po służbach ratowniczych, które doskonale przygotowane > są tylko do tego, aby sprostać nierealnej sytuacji? :->

Skoro są przygotowane do nierealnych sytuacji, to do realnych tym bardziej;) Swoją drogą, mam zdjęcie, jak organizatorzy wyciągają sztaplarkę ( która umieściła samochody osobowe w tramwaju) z błota:)

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
paki napisał(a):

> Skoro są przygotowane do nierealnych sytuacji, to do realnych tym > bardziej;) Swoją drogą, mam zdjęcie, jak organizatorzy > wyciągają sztaplarkę ( która umieściła samochody osobowe w > tramwaju) z błota:)

Jak organizatorem nie byłem, a też się pomagało :D Pogotowie tramwajowe też się z resztą zakopało (ale już poza konkursem) :)

-- "A mi się wydaje, że na kolei będzie normalnie gdy osoby zarządzające nie będą nosić imion takich jak Władysław, Stanisław, Czesław, Józef czy Halina" - (C) głos na puszczy

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids