Forum

"Słup na bus"

zdjęcie
"Słup na bus"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez torwid  67

Ja poproszę o polskie tłumaczenie podpisu, bo w żaden sposób nie łapię, co poeta miał na myśli. Mimo, że maturę z jęz. polskiego napisałem na 4+ w latach, kiedy faktycznie oceniano styl i wiedzę, a po 5 latach studiów obroniłem na 5 pracę magisterską z językoznawstwa.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez BatiX  14

torwid napisał(a):

> Ja poproszę o polskie tłumaczenie podpisu, bo w żaden > sposób nie łapię, co poeta miał na myśli. Mimo, że > maturę z jęz. polskiego napisałem na 4+ w latach, kiedy > faktycznie oceniano styl i wiedzę, a po 5 latach studiów > obroniłem na 5 pracę magisterską z językoznawstwa.

Też się długo nad tym zastanawiałem, nie wymyśliłem nic logicznego, co ostatecznie odbiło się w ocenie zdjęcia...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

BatiX napisał(a):

> torwid napisał(a):

> > Ja poproszę o polskie tłumaczenie podpisu, bo w żaden > > sposób nie łapię, co poeta miał na myśli. Mimo, że > > maturę z jęz. polskiego napisałem na 4+ w latach, kiedy > > faktycznie oceniano styl i wiedzę, a po 5 latach studiów > > obroniłem na 5 pracę magisterską z językoznawstwa. > > Też się długo nad tym zastanawiałem, nie wymyśliłem nic > logicznego, co ostatecznie odbiło się w ocenie zdjęcia...

Może chodzi o to że ten słup spadnie na bus. Znaczy że może spać na bus.

wysłane przez DamTram

HDS napisał(a):

> Może chodzi o to że ten słup spadnie na bus. Znaczy że może > spać na bus.

A może raczej o to, że ten słup przeznaczony jest pod znak przystanku ;P?