Forum

Ale urwał! Ale to było dobre!

zdjęcie
Ale urwał! Ale to było dobre!

wysłane przez WOJ122

Przez pewien czas pewnie nie puszczą go na 59 ;)
Mnie bardziej ciekawi jak on to zrobił.

Nadaktywni donosiciele mogą mnie pocałować w niedopowiedzenie :)

wysłane przez leks 17

kilofownikownia napisał(a):

> Mnie bardziej ciekawi jak on to zrobił.

Aż strach pomyśleć co by było jak ktoś by akurat stał na tym peronie... Też mnie ciekawi jak on to zrobił... Chyba czasem brawura i brak wyobraźni do tego doprowadza - choć nie można też wykluczyć zasłabnięcia kierowcy z powodu upału itp. Pamiętam jak kiedyś na trawniku na moim osiedlu wylądowało z tego powodu Volvo bodajże 1567 i potratowało kilka drzew. Niejednokrotnie spotykam się jednak z sytuacją gdzie w trudnych warunkach atmosferycznych ( np śnieg, deszcz ) kierowcy autobusów z impetem wjeżdżają przegubami w ostre zakręty, a wiadomo co może stać się szczególnie z drugą częścią autobusu na śliskiej nawierzchni. Wśród motorniczych czasem zastanawia mnie czy oby na pewno niektórzy zdają sobie sprawę z tego po czym jadą, albo czy znają zasadę działania siły odśrodkowej... Oczywiście na ogół nasi prowadzący pojazdy w mieście jeżdżą dobrze :).
1
Mi bardziej o techniczną stronę chodzi. W sensie którym kołem najpierw wpadł na krawężnik i dlaczego w ogóle go trafił. Mi tam udawało się co najwyżej na środkowej osi obetrzeć nieco oponę o krawężnik. A do tego co on tam zrobił to chyba brakuje mi wyobraźni. No chyba, że było ślisko a ten konkretny wóz nie ma blokady gazu po złamaniu.

Nadaktywni donosiciele mogą mnie pocałować w niedopowiedzenie :)

wysłane przez BatiX  14

kilofownikownia napisał(a):

> Mnie bardziej ciekawi jak on to zrobił.

Solarisowi oberwało się na dość długim odcinku. Zdjęcie z aparatu, ale telefonicznego, jak nie wezmę aparatu to zawsze jest coś ciekawego...

http://s39123.ps.pl/MKM/Zdj%eacie169.jpg

wysłane przez Jasiek 36

BatiX napisał(a):

> Solarisowi oberwało się na dość długim odcinku.

Zamontują nowy panel z aluminium, pomalują na biało i będzie cacy. Całe szczęście drzwi i okno ocalało.

-- lukas -> jasiek

wysłane przez t105n  49

Jasiek napisał(a):

> Zamontują nowy panel z aluminium, pomalują na biało i będzie > cacy. Całe szczęście drzwi i okno ocalało.

W poniedziałek obsługiwał poranne szczytowe 76, a w środę - 82. Poobijany bok nie przeszkadza w jeździe.

-- Szczecin - miasto nienawiści wobec pasażerów KM!

wysłane przez PLADAM

kilofownikownia napisał(a):

> Mnie bardziej ciekawi jak on to zrobił.

Man przecież ma napęd na tylną oś więc kierowca mógł dodać gazu a ze przednia oś się zablokowało to wzięło i go zarzuciło w lewo ocierając solarisa. Tak brzmi moje zdanie.

-- Adam --->Volvo nr.1 w Szczecinie.

Adam --->Volvo nr.1 w Szczecinie.
> Man przecież ma napęd na tylną oś więc kierowca mógł > dodać gazu a ze przednia oś się zablokowało to wzięło i go > zarzuciło w lewo ocierając solarisa. Tak brzmi moje > zdanie.

Wszystko super, ale wjedź bokiem koła na krawężnik. Szybciej oponę z felgi zedrzesz niż wskoczysz na tenże krawężnik. Większość MAN-ów ma blokadę gazu po złamaniu wozu o więcej jak ileśtam stopni. Więc na suchej nawierzchni się trzeba moooocno starać żeby ci wóz połamało.

Nadaktywni donosiciele mogą mnie pocałować w niedopowiedzenie :)

wysłane przez Mati1234 −1

To nie jest 1902 tylko 1901 :)

wysłane przez Kacpi 27

Mati1234 napisał(a):
To nie jest 1902 tylko 1901 :)

1901 stoi z tyłu, a uderzony został inny :)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
1

wysłane przez Mati1234 −1

Kacpi napisał(a):
1901 stoi z tyłu, a uderzony został inny :)

Chodziło mi że na zdjęciu jest widoczny 1901 o to mi tylko chodzi :)