Forum

Solaris #773 na linii 107

film
czas trwania: 1:11
odtwórz
Solaris #773 na linii 107
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez MlodyS53 77

"Eeee synek" pobiło wszystko. A i jakość filmu nie jest porażająca.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez PiotrSzczecin 48

MlodyS53 napisał(a):

> "Eeee synek" pobiło wszystko. A i jakość filmu nie jest > porażająca.

Ta najłatwiej jest skrytykować, a samemu coś nagrać, to już ciężko. :P Nie dysponuję sprzętem lepszej jakości by to "porażało", a z resztą zobacz inne filmy w wideotece komisu i skomentuj je, bo niektóre ze swoim montażem w WMM przerażają, a nie porażają.

wysłane przez MlodyS53 77

PiotrSzczecin napisał(a):

> Ta najłatwiej jest skrytykować, a samemu coś nagrać, to > już ciężko. :P Nie dysponuję sprzętem lepszej jakości by > to "porażało", a z resztą zobacz inne filmy w wideotece > komisu i skomentuj je, bo niektóre ze swoim montażem w WMM > przerażają, a nie porażają.

Wyraziłem tylko swoje zdanie. Ja również nie posiadam sprzętu do zrobienia porządnego filmu, dlatego się za to nie zabieram. A jeśli nawet to nie publikuję tego. Jestem wyznawcą zasady, że lepiej nie pokazywać nic niż pokazać byle co. Z Twojej wypowiedzi wynika że chcesz na siłę wstawić film, nie ważne jaki byle tylko był.

Reszty filmów nie komentuję, bo niektóre są wręcz marnotrawieniem czasu, a do innych to szkoda serwera, aby wpisywać pod każdym filmem to samo.

Pozdrawiam Młody

-- SPPK... Najlepsza zajezdnia...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez PiotrSzczecin 48

MlodyS53 napisał(a):

> Wyraziłem tylko swoje zdanie. Ja również nie posiadam sprzętu > do zrobienia porządnego filmu, dlatego się za to nie zabieram.

No ja z analogowym sprzętem też się za to nie brałem zbyt chętnie.

> A jeśli nawet to nie publikuję tego. Jestem wyznawcą zasady, > że lepiej nie pokazywać nic niż pokazać byle co.

Jeśli dla Ciebie ten materiał to byle co to ja nie mam nic przeciwko, dla mnie to jest zwykła archiwizacja.

> Z Twojej wypowiedzi wynika że chcesz na siłę wstawić film, nie ważne > jaki byle tylko był.

No tego to ja nie popieram, dla mnie nie liczy się zbytnio jak został nagrany materiał, tylko co przedstawia. Wielu z nas czasami ma przy sobie czasami telefon i zdjęcie czy filmik są jedynym udokumentowanym faktem.

wysłane przez MlodyS53 77

PiotrSzczecin napisał(a):

> (cyku, cyk)

Żeby nie było. Nic nie mam do tego czym robiłeś ten film. Jestem tylko zdania że jeśli archiwizujemy coś takiego jak odjazd Solarisa z Rodła jako 107 to sorry. Ale można to zrobić jutro, za tydzień i wiesz co? Nawet za miesiąc. A dlaczego? Dlatego że ten autobus nie jeździ na tej lini tylko dzisiaj od 16 do 17 baaa, nawet nie jeździ tutaj tylko tydzień tylko został zakupiony na dłuższy czas. I "archiwum" można tworzyć z dobrej jakości materiałów. Rozumiem, gdyby został zarejestrowany wypadek tego solarisa, lub żeby na linii 107 jeździł jakiś solaris z innej spółki niż obsługującej tą linię (jednym słowem coś co nie powtórzy się w najbliższym czasie) to rozumiem wykonanie tego materiału choćby i kalkulatorem.

Pozdrawiam Młody

-- SPPK... Najlepsza zajezdnia...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez PiotrSzczecin 48

MlodyS53 napisał(a):

> I "archiwum" można tworzyć z dobrej jakości materiałów.

Tylko, że jak widać po wideotece komisu nikt tego nie robi.

wysłane przez MlodyS53 77

PiotrSzczecin napisał(a):

  > Tylko, że jak widać po wideotece komisu nikt tego nie robi.

Z całym poszanowaniem. Jesteś chyba człowiekiem rozumnym i masz swój rozum. To dlaczego idziesz gęsiego za innymi i robisz to co robisz "bo inni"?

Pozdrawiam Młody

-- SPPK... Najlepsza zajezdnia...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
MlodyS53 napisał(a):

> [ciach]

Chciwość ;-P Jak dobrze wiadomo, za filmy są "zielone" więc? ^^

wysłane przez MlodyS53 77

PiotrSzczecin napisał(a):

> No ja z analogowym sprzętem też się za to nie brałem zbyt > chętnie.

Mogę z czystej ciekawości zapytać czym nagrany był ten film?

-- SPPK... Najlepsza zajezdnia...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez PiotrSzczecin 48

MlodyS53 napisał(a):

> Mogę z czystej ciekawości zapytać czym nagrany był ten film?

DVCamem.

wysłane przez ADIK

MlodyS53 napisał(a):

> Wyraziłem tylko swoje zdanie. Ja również nie posiadam sprzętu > do zrobienia porządnego filmu

To nie krytykuj prac innych, tylko doceń to że poświęcają swój czas na to, by coś uwiecznić.

> A jeśli nawet to nie publikuję tego.

To opublikuj, chętnie skrytykuję...

> Z Twojej wypowiedzi wynika że chcesz na siłę wstawić film, nie ważne > jaki byle tylko był.

Dziwne, bo według mnie co innego.

> Reszty filmów nie komentuję, bo niektóre są wręcz > marnotrawieniem czasu

Wolę oglądać coś co jak nazwałeś jest "marnotrawieniem czasu", niż czytać posty które nic zupełnie nie wnoszą.

wysłane przez MlodyS53 77

ADIK napisał(a):

> To nie krytykuj prac innych, tylko doceń to że poświęcają > swój czas na to, by coś uwiecznić.

Doceniam czas, ale niekoniecznie efekty pracy.    > To opublikuj, chętnie skrytykuję...

Jeśli coś jest słabe, to po co to publikować?   > Dziwne, bo według mnie co innego.

To Twoje zdanie i masz do niego prawo.   > Wolę oglądać coś co jak nazwałeś jest "marnotrawieniem > czasu", niż czytać posty które nic zupełnie nie wnoszą.

Nikt zarówno Tobie jak i mi nie zabroni.

-- SPPK... Najlepsza zajezdnia...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.