Forum

Solaris przepuszcza swojego krótszego brata na linii 74

film
czas trwania: 0:26
odtwórz
Solaris przepuszcza swojego krótszego brata na linii 74
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Wydaje mi się, czy 1050 ma prawą tablice dla niedowidzących z numerem linii 83? Chyba kierowca dostał złą tablice :)
lukasz007 napisał(a):

> Wydaje mi się, czy 1050 ma prawą tablice dla > niedowidzących z numerem linii 83? Chyba kierowca dostał > złą tablice :)

Przyznam że nie zwróciłem na to uwagi, ale możliwe, ponieważ na tych tablicach są dwie różne linie, i być może kierowca umieścił tak tą tablicę, by wewnątrz pojazdu była linia 53, co jest błędem.
lukasz007 napisał(a):

> Wydaje mi się, czy 1050 ma prawą tablice dla > niedowidzących z numerem linii 83? Chyba kierowca dostał > złą tablice :)

Tak tylko wygląda, puść sobie klatka po klatce. Na tablicy jest 53. Nie zdarza się też, żeby ślepaki (autobusowe) były opisane z obu stron, a jeśli jakiś jeden albo dwa na cały Szczecin się takie znajdą, to na pewno nie mają na sobie różnych linii.

-- #2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)
Daniel napisał(a):

> Nie zdarza się też, żeby ślepaki (autobusowe) > były opisane z obu stron, a jeśli jakiś jeden albo dwa na > cały Szczecin się takie znajdą, to na pewno nie mają na > sobie różnych linii.

A 51/78 nie ma przypadkiem :>?
DamTram napisał(a):

> A 51/78 nie ma przypadkiem :>?

Oczywiście, że 51/78 ma tablicę obustronnie zapisaną, no ale to szczególny przypadek ;)
wojtazz napisał(a):

> Oczywiście, że 51/78 ma tablicę obustronnie zapisaną, no ale to > szczególny przypadek ;)

W Dąbiu są tablice z jednej strony 71, z drugiej B i też 71, a z drugiej strony linia 64.

-- Kiedy byłem małym chłopcem...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Daniel napisał(a):

> Tak tylko wygląda, puść sobie klatka po klatce. Na tablicy > jest 53. Nie zdarza się też, żeby ślepaki (autobusowe) > były opisane z obu stron, a jeśli jakiś jeden albo dwa na > cały Szczecin się takie znajdą, to na pewno nie mają na > sobie różnych linii.

Zrobiłem screena i mi się wydaje że jest to 83, sami oceńcie http://img826.imageshack.us/f/beztytuucvo.jpg/
bus113 napisał(a):

> Zrobiłem screena i mi się wydaje że jest to 83, sami oceńcie > http://img826.imageshack.us/f/beztytuucvo.jpg/

A czy przypadkiem słupek nie rzuca cienia?
mike_1994 napisał(a):

> A czy przypadkiem słupek nie rzuca cienia?

Ktoś mnie ubiegł. Chciałem tak samo stwierdzić. Widać litera 5 jest taka jakby wyraźniejsza niż te linie mające stworzyć cyfrę 8. Ja tam jestem zdania że to 53.

-- SPPK... Najlepsza zajezdnia...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
lukasz007 napisał(a):

> Wydaje mi się, czy 1050 ma prawą tablice dla > niedowidzących z numerem linii 83? Chyba kierowca dostał > złą tablice :)

Tablica jest przemalowana po innej linii.Stare numery przebijają się przez nowe malowanie.Obecnie jest to na bank 53.