Forum

Dzisiaj prezentacja, a w najbliższych dniach debiuty

zdjęcie
Dzisiaj prezentacja, a w najbliższych dniach debiuty
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Sebastin821

Dawniej stały tutaj Ogórki, później Jelcze, następnie Ikarusy, no a potem Volva... Teraz przez około +-20lat będzie się widywało tylko Solarisy.

Pozdrawiam Wszystkich Szpicli z SPA-Klonowica...
Sebastin821 napisał(a):

> Dawniej stały tutaj Ogórki, później Jelcze, następnie > Ikarusy, no a potem Volva... Teraz przez około +-20lat > będzie się widywało tylko Solarisy.

Myślę, że tak szybko tabor nie zapełni się Solarisami, a Volva jeszcze kilka lat pojeźdżą :).

Wrzuciłem kilka fotek z prezentacji na moją stronkę: http://www.riversedge.pl/dzien_otwarty_w_zajezdni_spa_klonowica_14_05_2011

2008, 1410, 2876, 1571
Sebastin821 napisał(a):

> Dawniej stały tutaj Ogórki, później Jelcze, następnie > Ikarusy, no a potem Volva... Teraz przez około +-20lat > będzie się widywało tylko Solarisy.

Ech, a otoczenie wciąż takie same... jak za czasów Ogórków :).

Pozdrawiam Wszystkich Szpicli z SPA-Klonowica...

wysłane przez matiuszek

A ja mam pytanie, jak oni zrobili rejestracje z sześcioma znakami ? O ile pamiętam max to 5 znaków.

wysłane przez BatiX  14

matiuszek napisał(a):

> A ja mam pytanie, jak oni zrobili rejestracje z sześcioma > znakami ? O ile pamiętam max to 5 znaków.

Wzięli dobrą drukarkę i wydrukowali.

wysłane przez Daniel

BatiX napisał(a):

> Wzięli dobrą drukarkę i wydrukowali.

Widać ktoś tu komuś pozazdrościł ;)

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)

wysłane przez dinek4541

Czy wiadomo już, kiedy SPAK-owskie Solarisy wyjadą na linie?
Po Solarisach pojawi się następna nowość i Solarisy pójdą po kolei do kasacji...
opona74 napisał(a):

> Po Solarisach pojawi się następna nowość i Solarisy > pójdą po kolei do kasacji...

No to jest raczej rzecz normalna...