Forum

Siostra szczecińskiej Tatry na rodzimej ziemi

zdjęcie
Siostra szczecińskiej Tatry na rodzimej ziemi
Zapewne dostanę złotą łopatę za wykop, ale jakby nie patrzeć to nie tylko siostra naszej Tatry T6A2D, nawet numer bardzo zbliżony. Gdyby był skład więcej na EZG to miałby ten sam numerek :P

-- Tu ma promise Volvo, et est arrivé... Solaris. Pourquoi?

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Tatra108 napisał(a):

> Zapewne dostanę złotą łopatę za wykop, ale jakby nie > patrzeć to nie tylko siostra naszej Tatry T6A2D, nawet numer > bardzo zbliżony. Gdyby był skład więcej na EZG to miałby > ten sam numerek :P

www.railfaneurope.net/pix/cz/trams/Brno/T6A5/1205_1206_Brno_hlavni_nadrazi_04_08_2006.jpg

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"
Wojtku, to akurat wiem, że w Brnie mają numerację pokrywającą się z naszą. Mógłbyś mi, proszę, przytoczyć miejsce wykonania zdjęcia podanego w linku? :-)

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Tatra108 napisał(a):

> Wojtku, to akurat wiem, że w Brnie mają numerację > pokrywającą się z naszą. Mógłbyś mi, proszę, przytoczyć > miejsce wykonania zdjęcia podanego w linku? :-)

Jeden z przystanków przy kolejowym dworcu głównym: http://maps.google.com/maps?layer=c&panoid=A2CaTS1pjHBYYT0GJcNLJA&cbp=1%2C164.56879%2C%2C3.0%2C-0.0&cbll=49.192284%2C16.613747999999998

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"