Forum

"Termometr" na "zatramwaju" - wersja PKS

zdjęcie
"Termometr" na "zatramwaju" - wersja PKS

wysłane przez t105n  49

"Krzywosutego" - to co on miał krzywe? ;-)
t105n napisał(a):

> "Krzywosutego" - to co on miał krzywe? ;-)

:D Już ktoś tak kiedyś napisał na forum :P Widać w PKS-ie też mają poczucie humoru :D

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez PiotrSzczecin 48

wysłane przez Bukowy

Skłamałbym jak bym powiedział, że nie jestem zadowolony, nie spodziewałem się takiego rozgłosu. Najśmieszniejsze jest to, że robiąc zdjęcie ani później konwertując je nie zauważyłem tego :)

wysłane przez Bukowy

PiotrSzczecin napisał(a):

> I już ktoś z tego zrobił kwejka ;D > http://kwejk.pl/obrazek/1132788/to,co,on,mia%C5%82,krzywe?.html

A tak jeszcze z czystej ciekawości, któryś z KOMIS-owców wrzucił to zdjęcie czy przeglądający gość?

wysłane przez Luke_Police  163

Bukowy napisał(a):

> A tak jeszcze z czystej ciekawości, któryś z KOMIS-owców > wrzucił to zdjęcie czy przeglądający gość?

Ktokolwiek wrzucił, powinien najpierw zapytać autora o zgodę... Skoro zadałeś to pytanie, rozumiem, że nikt Cię nie zapytał, czyli zdjęcie zostało skradzione.

-- Na tym forum nie piszę o mojej pracy. Tu rozmawiam o moich zainteresowaniach.

Technik serwisu :)

wysłane przez Bukowy

Luke_Police napisał(a):

> Ktokolwiek wrzucił, powinien najpierw zapytać autora o > zgodę... Skoro zadałeś to pytanie, rozumiem, że nikt Cię nie > zapytał, czyli zdjęcie zostało skradzione.

Niestety, jest tak jak piszesz. Wiadomo Kwejk to Kwejk w związku z czym jestem w stanie to zrozumieć, natomiast nie będę się bawił w jakieś prośby o usuwanie zdjęć, ponieważ było by to niewątpliwie śmieszne.