Forum

Nerwowy kierowca w tym "pośpiechu"

film
czas trwania: 0:52
odtwórz
Nerwowy kierowca w tym "pośpiechu"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Mariusz_W

Jaki tam nerwowy? Prawidłowo zareagował na pojazd łamiący przepisy i tym samym utrudniający ruch komunikacji zbiorowej.

wysłane przez Korczian

Mariusz_W napisał(a):

> Jaki tam nerwowy? Prawidłowo zareagował na pojazd łamiący > przepisy i tym samym utrudniający ruch komunikacji > zbiorowej.

Na baranów czasami trzeba przytrąbić... To i tak spokojnie w porównaniu do paru innych sytuacji, których byłem świadkiem (tzw. "cegła na klaksonie").

-- "Duża ilość linii na Potulicką spowoduje, że tory się wyprostują." - złota myśl znajomego.

Vmax>=160 na D29-351!
Mariusz_W napisał(a):

> Prawidłowo zareagował na pojazd łamiący > przepisy i tym samym utrudniający ruch komunikacji > zbiorowej.

A jaki przepis on tam złamał? Kierowca autobusu to na czerwonym wjechał już.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
Mariusz_W napisał(a):

> Prawidłowo zareagował

Już wiem;) Lewy pas jest dla skręcających autobusów.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez pioko17 38

Ja nie wiem kto naszym kierowcom daje prawo jazdy. Zastanawiam się po jaką cholerę wszyscy pchają się między BP a Zwyciestwa na lewy pas? I potem wychodzi tak, że na prawym przed światłami stoi 1 lub 2 samochody, a na lewym około 20 wliczając w to autobusy... Kolejny idotyzm, kierowcy jadący tym łącznikiem przez środek placu którym jadą autobusy. Widza że skręt jest bardzo ciasny i autobusy mają problem z wyrobieniem to i tak się pchają jak najdalej... Podobnie na drugim końcu łącznika. Dziś przejazd autobusem A z Placu Rodła do Wyszyńskiego zajął mi 15 minut, rozkładowo jest 5 minut. Właśnie przez takich inteligentnych kierowców.