Forum

"Dziesiątka" wyjeżdża na swoją trasę

zdjęcie
"Dziesiątka" wyjeżdża na swoją trasę
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez pawelp19 −3

Może się czepiam ale dlaczego na 10 nie jeździ żaden Swing z pierwszej dostawy? Chodzi mi głównie o miejsca siedzące przecież z jednej strony cmentarz z drugiej szpital a więc sporo starszych ludzi więc chyba lepiej puszczać Swinga z większą ilością siedzeń.

wysłane przez martines

pawelp19 napisał(a):

> Może się czepiam ale dlaczego na 10 nie jeździ żaden > Swing z pierwszej dostawy? Chodzi mi głównie o miejsca > siedzące przecież z jednej strony cmentarz z drugiej > szpital a więc sporo starszych ludzi więc chyba lepiej > puszczać Swinga z większą ilością siedzeń.

Czepiasz się. Lepiej puszczać Swinga z większą ilością miejsca ogółem. Miejsc siedzących starczy w zupełności dla ludzi starszych i schorowanych a lepszy przestronniejszy wagon, gdyż akurat na linii 10 podróżuje bardzo dużo pasażerów. Oprócz tego Swingi z nowej dostawy wyposażone są w elektroniczne termometry i linia 10 bardzo ładnie się prezentuje. Niektórym to nigdy się nie dogodzi!
martines napisał(a):

> Czepiasz się. Lepiej puszczać Swinga z większą ilością > miejsca ogółem. Miejsc siedzących starczy w zupełności dla > ludzi starszych i schorowanych a lepszy przestronniejszy wagon, > gdyż akurat na linii 10 podróżuje bardzo dużo pasażerów. > Oprócz tego Swingi z nowej dostawy wyposażone są w > elektroniczne termometry i linia 10 bardzo ładnie się > prezentuje. > Niektórym to nigdy się nie dogodzi!

A 7 czy 8 nie podróżuje dużo pasażerów? A jakoś na nich jeżdżą pierwsze Swingi ;) No i faktycznie powód, że termometr ładniejszy jest najważniejszy :D Poza tym czego krzyczysz tak zapytałem z ciekawości i tyle nie musisz się tak pieklić.

wysłane przez Bamip

martines napisał(a):

> ciach

Swoją drogą Swingi z drugiej dostawy to o wiele lepsza partia. Przestronniejsze, a wizualnie wnętrze to klasa wyżej. W tych pierwszych razi ta żółć, a tutaj fiolet/ciemnoniebieski estetycznie komponuje się z zielonymi poręczami.

-- Tall Ships Races 2017 w Szczecinie. Poprzyj inicjatywę, polub na Facebooku
https://www.facebook.com/TSR17Szczecin

wysłane przez ilm19

martines napisał(a):

> Oprócz tego Swingi z nowej dostawy wyposażone są w > elektroniczne termometry i linia 10 bardzo ładnie się > prezentuje.

Sorry, ale na tych termometrach nic się ładnie nie prezentuje.

Spróbuj wsiąść sobie na początku trasy i policzyć za ile będziesz na końcowym. Zaczniesz dodawać do siebie jedyneczki i dwójeczki, aż tu w środku trasy koniec liczenia, bo więcej przystanków nima. No ale grunt, że możemy sobie pograć w wirtualnego bilarda bilą z miejskim "kurakiem". ;> Ręce opadają.
martines napisał(a):

> gdyż akurat na linii 10 podróżuje bardzo dużo pasażerów.

Jakby było tak jak mówisz, to na linii nie kursowałyby niemal same pojedyncze Tatry KT4Dt. ;)

A tak serio to argumentem może być to, że TS najprawdopodobniej nie posiada termometrów linii 10 na rzepy jakie są potrzebne do starszych Swingów (omg jak to groteskowo brzmi - kupić wagon za 8 mln zł w którym SIP stanowią dykty przyczepiane na rzepy...)