Forum

Mimo chęci, nie było możliwości wjazdu na trasę SST

zdjęcie
Mimo chęci nie było możliwości wjazdu na trasę SST
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Trasa zabroniona dla innych niż Swingi i Moderusy?:) A tak na poważnie to czemu się nie dało? I w sumie bardzo istotne: Dlaczego popsutych Swingów nie ściągała eNka?

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...
ricardo78 napisał(a):

> Trasa zabroniona dla innych niż Swingi i Moderusy?:) A tak > na poważnie to czemu się nie dało?

W związku z licznymi awariami tramwajów pierwszego dnia organizatorzy zostali poproszeni (prośba wykluczająca odmowę) o wyłączenie nowej trasy z programu przejazdu. Podobno sieciowcy coś tam działali.

-- Prędzej się doczekałem syna niż nowej trasy tramwajowej w Szczecinie.
t105n napisał(a):

> W związku z licznymi awariami tramwajów pierwszego dnia > organizatorzy zostali poproszeni (prośba wykluczająca > odmowę) o wyłączenie nowej trasy z programu przejazdu. > Podobno sieciowcy coś tam działali.

A można wiedzieć co to tym razem za impreza tramwajowa była?
man1995 napisał(a):

> A można wiedzieć co to tym razem za impreza tramwajowa była?

Nocka tramwajowa.
t105n napisał(a):

> Nocka tramwajowa.

Szkoda że żadnych informacji nigdzie nie było. Nowa jakość w STMKM?

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
djdark napisał(a):

> Szkoda że żadnych informacji nigdzie nie było. Nowa jakość w > STMKM?

Ughhh, ja chyba też mam pecha, kolejny raz z rzędu...
BatiX napisał(a):

> Ughhh, ja chyba też mam pecha, kolejny raz z rzędu...

Może nie jesteś na tyle wyjątkowy? Ja np. nie wiem jakie kryteria trzeba spełnić żeby wziąć w czymś takim udział.
man1995 napisał(a):

  > Może nie jesteś na tyle wyjątkowy? > Ja np. nie wiem jakie kryteria trzeba spełnić żeby wziąć w czymś > takim udział.

Kiedyś pojawiało się zawsze ogłoszenie tutaj na Komisie i wystarczyło wysłać na podany adres maila ze zgłoszeniem, żeby uczestniczyć w imprezie. Ewentualnych opłat dokonywało się już na miejscu gotówką. Też nie mam pojęcia, dlaczego teraz brak jest takich informacji.
maciekos95 napisał(a):

> Kiedyś pojawiało się zawsze ogłoszenie tutaj na Komisie i > wystarczyło wysłać na podany adres maila ze zgłoszeniem, żeby > uczestniczyć w imprezie. Ewentualnych opłat dokonywało się już na > miejscu gotówką. Też nie mam pojęcia, dlaczego teraz brak jest > takich informacji.

Na poprzedniej nocce nie było ogłoszenia również. Ja na przykład dostałem maila i dlatego się pojawiłem. Tym razem go nie było. Być może dlatego, że z kolegą spóźniliśmy się na Golęcin i skład zabrał nas dopiero w drodze powrotnej z Gocławia( około kwadransa po rozpoczęciu imprezy) i nie podpisaliśmy listy, zatem oficjalnie nas nie było.

-- Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...
ricardo78 napisał(a):

> Być > może dlatego, że z kolegą spóźniliśmy się na Golęcin i skład > zabrał nas dopiero w drodze powrotnej z Gocławia( około kwadransa po > rozpoczęciu imprezy) i nie podpisaliśmy listy, zatem oficjalnie nas > nie było.

Mówisz o nocce styczniowej?

Z tego co wiem była informacja mailingowa, sam dowiedziałem się dosyć późno.
LagunaGrandtour napisał(a):

> Mówisz o nocce styczniowej?

Dokładnie.   > Z tego co wiem była informacja mailingowa, sam dowiedziałem się > dosyć późno.

Możliwe, ja w każdym razie maila nie dostałem.

-- Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...

wysłane przez X

Można wszystko zrozumieć... Tylko dlaczego maila dostali "wybrańcy"? Dlaczego STMKM nie podesłało maila aby wrzucić na Komis? -- "W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz


"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez konjo  4

X napisał(a):

> Można wszystko zrozumieć... Tylko dlaczego maila dostali > "wybrańcy"? Dlaczego STMKM nie podesłało maila aby > wrzucić na Komis?

Ostatnio byłem na nocce w 2006 czy 2007, a maila z STMKM dostałem.

-- Tell me who ya gonna believe.

So never mind the darkness.

wysłane przez Michal 2

konjo napisał(a):

> Ostatnio byłem na nocce w 2006 czy 2007, a maila z STMKM > dostałem.

Również przyłączam się do rozżalonych. Brak informacji również w moim przypadku spowodował brak możliwości uczestniczenia w imprezie nad czym mocno ubolewam...

-- Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez Cezar007 2

Michal napisał(a):

> Również przyłączam się do rozżalonych. > Brak informacji również w moim przypadku spowodował brak > możliwości uczestniczenia w imprezie nad czym mocno ubolewam...

Ja również. Dużo nas. Szkoda.

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)