Forum

Austriackie testy urządzeń od R&G

Tyrolski przewoźnik Innsbrucker Verkehrsbetriebe zainteresowany jest wymianą swojego systemu informacji pasażerskiej na produkt firmy R&G. Jest to związane z licznymi problemami z biletomatami i wyświetlaczami, które zostały zainstalowane w pojazdach w 2009 roku. By dokładnie przetestować działanie mieleckich wyświetlaczy i kasowników IVB musiało sprowadzić na miesiąc kilka autobusów z Polski.

wysłane przez paki

GMV niech przetestują, w końcu renomowany, doceniony przez TOR i pasażerów oraz niezawodny system zarządzania wszechświatem.

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Stig 1

Chyba jedyny wiarygodny żart w Prima Aprillis. Dopiero dzisiaj do mnie dotarło, że taki artykuł 1 kwietnia to nie przypadek. Dobra robota chłopaki ;)

wysłane przez maciekos95 3

Stig napisał(a):

> Chyba jedyny wiarygodny żart w Prima Aprillis. Dopiero > dzisiaj do mnie dotarło, że taki artykuł 1 kwietnia to nie > przypadek. Dobra robota chłopaki ;)

To fakt, bardzo wyrafinowany żart. Nawet miałem wątpliwości po przeczytaniu, czy to przypadkiem jednak nie jest prawdziwy nius ;) Tak z ciekawości, jak zostało wykonane zdjęcie dołączone do artykułu? Czyżby bardzo sprawny fotomontaż?

wysłane przez Blake96 47

maciekos95 napisał(a):

>Czyżby bardzo sprawny fotomontaż?

Zgadza się. ;)

wysłane przez fan004 86

Blake96 napisał(a):

> Zgadza się. ;)

Ten las z tyłu jakiś taki ciemny, a reszta okolicy słoneczna...i tło trochę mniej wyraźne :)

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez Blake96 47

fan004 napisał(a):

> Ten las z tyłu jakiś taki ciemny, a reszta okolicy słoneczna...i > tło trochę mniej wyraźne :)

Do oryginalnego zdjęcia został wklejony tylko autobus, więc nic innego nie było ruszane. :P

A do przeróbki użyłem tylko dwóch jpg-ów. http://i.imgur.com/vQqwO35.jpg

wysłane przez Luke_Police  163

Blake96 napisał(a):

> Do oryginalnego zdjęcia został wklejony tylko autobus, więc nic > innego nie było ruszane. :P

Mogłeś wybrać jakiś autobus w którym czołowy wyświetlacz wyraziściej świeci w słoneczny dzień niż w #3044 ;) Ja tam się akurat nie nabrałem na żart, bo ostatnio widzę ten autobus codziennie na linii, ale przyznam, że forma żartu była bardziej wiarygodna niż porzucenie elektronicznego biletu przez ZDiTM.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)

wysłane przez maciekos95 3

Blake96 napisał(a):

> Do oryginalnego zdjęcia został wklejony tylko autobus, więc nic > innego nie było ruszane. :P

No to trzeba przyznać, że naprawdę dobrze to zrobiłeś ;)

wysłane przez fan004 86

Tak z ciekawości. Jakiego programu użyłeś do obróbki zdjęć (tj. wklejenia solarisa na zdjęcie z gór)?

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez maciekos95 3

Blake96 napisał(a):

> Zgadza się. ;)

A gdzie zostało zrobione oryginalne zdjęcie z Solarisem?

wysłane przez Blake96 47

maciekos95 napisał(a):

> A gdzie zostało zrobione oryginalne zdjęcie z Solarisem?

Na ulicy Mazurskiej w Policach (tuż przed skrzyżowaniem z Piłsudskiego).