Forum

1 września 2016 w zakątkach Mierzyna pojawiła się nowa...

zdjęcie
1 września 2016 w zakątkach Mierzyna pojawiła się nowa linia autobusowa 124
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Czy mi się wydaje, czy po lewej stronie powinien być znak i nie do końca został usunięty? Widać to na tle domu - stoi sam słupek i kawałek tabliczki z nazwą ulicy "w powietrzu".
lukaszenko napisał(a):

> Czy mi się wydaje, czy po lewej stronie powinien być znak i > nie do końca został usunięty? Widać to na tle domu - stoi > sam słupek i kawałek tabliczki z nazwą ulicy "w > powietrzu".

Nic nie wymazywałem. Ktoś w tym miejscu zdewastował tabliczkę z nazwą ulicy zrywając ją, pozostała tylko dolna poprzeczka mocująca.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)
Jakość drogi powalająca niczym Szybowcowa przed remontem :D Czuję, że długo tam autobus w takich warunkach nie będzie gościł.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Tatra108 napisał(a):

> Jakość drogi powalająca niczym Szybowcowa przed remontem :D > Czuję, że długo tam autobus w takich warunkach nie będzie > gościł.

Albo puszczą tam stare MAN-y lub "Merce" i jakość drogi zrówna się z jakością autobusu ;P

-- Wojciech XD

#TramwajemPoŚwiecie
fan004 napisał(a):

> > Albo puszczą tam stare MAN-y lub "Merce" i jakość drogi zrówna > się z jakością autobusu ;P

Jeszcze nie ma stałego taboru, pojawiają się Mercedesy Citaro, dzisiaj widziałem MAN-a #10190, zdarzają się też "deskorolki".
grysik666 napisał(a):

  > Jeszcze nie ma stałego taboru, pojawiają się Mercedesy Citaro, > dzisiaj widziałem MAN-a #10190, zdarzają się też "deskorolki".

Najlepsze chyba by były MAN-y NL313-15 i NL2XX. Bo z tego co mi znajomi mówią to aż takich potoków tam nie ma, żeby przeguby puszczać...

-- Wojciech XD

#TramwajemPoŚwiecie
Skoro takich potoków nie ma to po co w takim razie puszczać "deski"?

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Tatra108 napisał(a):

> Skoro takich potoków nie ma to po co w takim razie puszczać "deski"?

Łączenie ze 108 - w porannych kursach w desce było ciasno.
wsad123 napisał(a):

>  > Łączenie ze 108 - w porannych kursach w desce było ciasno.

Popołudniu dzisiaj na 124 jeździł raczej pusty przegub, a na 108 dwa pojazdy MAN 313-15. Przejechałem się na całej długości i moim zdaniem niepoważnym jest puszczanie tak długiego pojazdu na osiedlowe uliczki, bo nie jest tam niezbędny. Ponadto bardzo brakuje jakiegoś przystanku koło szkoły w Mierzynie (jest w centrum, a później dopiero na końcu miejscowości przy Modrzewiowej w odstępie 6 minut). Nie jestem wtajemniczony, ale wydaje mi się, że brygady na 108 i 124 są dość nietypowe. Mam wrażenie, że niektórzy kierowcy jeżdżą przez cały dzień, obsługując obie linie. Może ktoś wie dokładnie, jak to wygląda?
grysik666 napisał(a):

> Ponadto bardzo brakuje jakiegoś > przystanku koło szkoły w Mierzynie (jest w centrum, a później > dopiero na końcu miejscowości przy Modrzewiowej w odstępie 6 minut).

Przystanek w tym miejscu docelowo będzie. Dziś wysiadałbyś tam do rowu.
mkubien napisał(a):

> Przystanek w tym miejscu docelowo będzie. Dziś wysiadałbyś tam do > rowu.

To może jakimś tymczasowym rozwiązaniem problemu byłoby wpuszczenie wybranych kursów linii 124 na teren szkoły tak jak 74 w dni nauki?

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> To może jakimś tymczasowym rozwiązaniem problemu byłoby wpuszczenie > wybranych kursów linii 124 na teren szkoły tak jak 74 w dni nauki?

Podobno 74 robi już takie zamieszanie, że nikt absolutnie nie chce tam dodatkowych autobusów.
Tatra108 napisał(a):

> Skoro takich potoków nie ma to po co w takim razie puszczać "deski"?

Wiesz, "deska" a przegub to jednak jest różnica, którą na przykład zaobserwować można na 105 w popołudniowym szczycie. Deska jest pełna, ale nie zapchana, a w przegubie jest tak 50/50.

-- Wojciech XD

#TramwajemPoŚwiecie
Tatra108 napisał(a):

> Jakość drogi powalająca niczym Szybowcowa przed remontem :D > Czuję, że długo tam autobus w takich warunkach nie będzie > gościł.

Ta droga z płyt wcale nie jest taka zła. Powiedziałbym, że jest lepsza niż kostka brukowa na starym Warszewie, choć też zmusza kierowców do nieco wolniejszej jazdy, co z kolei zwiększa poziom bezpieczeństwa.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)