Forum

Dzisiaj na ulicach Szczecina zadebiutowały dwa używane...

zdjęcie
Dzisiaj na ulicach Szczecina zadebiutowały dwa używane Solarisy Urbino 24
Jechałem nim dzisiaj i powiem szczerze, że pięknie blokuje torowisko na placu Rodła. Gorzej miał z zawracaniem na osiedlu Bukowym.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Tatra108 napisał(a):

> Jechałem nim dzisiaj i powiem szczerze, że pięknie blokuje > torowisko na placu Rodła. Gorzej miał z zawracaniem na > osiedlu Bukowym.

A na Bramie Portowej ledwo skręcał. ;/
man napisał(a):

> A na Bramie Portowej ledwo skręcał. ;/

Prawda. Zwłaszcza w stronę Placu Rodła omal nie skasował słupa tyłkiem i dziobkiem.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Tatra108 napisał(a):

> man napisał(a):

> > A na Bramie Portowej ledwo skręcał. ;/ >  > Prawda. Zwłaszcza w stronę Placu Rodła omal nie skasował > słupa tyłkiem i dziobkiem.

Guzik się znacie. Miałem do czynienia a dwoma przegubami podczas mojego pobytu w Malmo. Są bardzo zwinne

--
Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
Czyli chcesz powiedzieć, że wychodzi brak odpowiedniego przeszkolenia kierowców SPAD na te pojazdy?

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Tatra108 napisał(a):

> Czyli chcesz powiedzieć, że wychodzi brak odpowiedniego > przeszkolenia kierowców SPAD na te pojazdy?

Raczej bujna wyobraźnia ;) im więcej przegubów, tym lepsza jazda :)

-- Specjalista ds. transportu Follow Me ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez Kacpi 27

Na Osiedlu Bukowym kierowca miał problem z zamknięciem 5-tych drzwi i musiał zamykać je ręcznie :(

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.