Forum

Czwarta szczecińska Beta kursowała dziś na "dwójce"

zdjęcie
Czwarta szczecińska Beta kursowała dziś na "dwójce"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Chyba Cię wczoraj widziałem na Hangarowej, jak fociłeś, akurat przejeżdżałem Tatrą. :)

2008, 1410, 2876, 1571

wysłane przez Goppel

Widzę klimatyzacja hula aż miło, wszystkie okna otwarte na oścież, a agregaty jedynie zbierają syf z pantografu.

wysłane przez Luke_Police  163

Goppel napisał(a):

> Widzę klimatyzacja hula aż miło, wszystkie okna otwarte na > oścież, a agregaty jedynie zbierają syf z pantografu.

Grafitowy pył z pantografu to gwóźdź do trumny przetwornic zasilających klimatyzatory w T6A2 i KT4. Zawsze mnie zastanawiało jak Niemcy w BVG to robili, że dachy ich tramwajów zawsze były czyste, a u nas po kilku latach służby Tatr, węglowy pył był wszędzie, również w urządzeniach znajdujących się na dachu. Nie wiem, czy to była kwestia innych szczotek pantografów, innego drutu jezdnego sieci trakcyjnej czy może po prostu odpowiedniego mycia wagonów i konserwacji sprzętu elektrycznego na dachu.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)

wysłane przez N236 0

Mam wrażenie, że jest gorzej niż źle z gotowością wyjazdową niezbędnej ilości Swingów, skoro Bety kursują na "2", "10"... Bety miały (podobno) kursować na liniach, gdzie Swingów na dzisiaj raczej puszczać się nie powinno, ze względu na nienajlepszy stan dłuższych odcinków torowiska, czyli przede wszystkim "3" oraz "9 / 1". Są w rozkładach tych linii nawet wyznaczone, raptem po 1 (słownie: jednej) brygadzie z opcją "możliwa obsługa taborem niskopodłogowym", a i to nie jest spełnione przy stanie czterech Bet w ruchu.

wysłane przez Zygzak7

Cztery Bety, a dzisiaj żadna nie wyjechała z zajezdni.

wysłane przez Karton_03 91

Zygzak7 napisał(a):

> Cztery Bety, a dzisiaj żadna nie wyjechała z zajezdni.

Wierutne kłamstwa. 603 była dzisiaj rano na 5.

Na całym świecie źle się dzieje, koledzy...

wysłane przez man 128

Zygzak7 napisał(a):

> Cztery Bety, a dzisiaj żadna nie wyjechała z zajezdni.

603 kursuje na 5/5.