Forum

Bez tramwajów do Lasu Arkońskiego

W związku z rozpoczynającą się przebudową pętli "Las Arkoński" 3 marca wstrzymany zostanie ruch tramwajów na odcinku Kołłątaja - Las Arkoński.

wysłane przez janek12345 0

Ciekawostką jest możliwa obsługa taborem niskopodłogowym na 12.
janek12345 napisał(a):

> Ciekawostką jest możliwa obsługa taborem niskopodłogowym > na 12.

Nagle poprawił się stan torów na Powstańców i na samej pętli?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
To jest trochę dziwne czemu nie mogli zrobić 3 do Placu Rodła (wg mnie dubluje 12 i wygląda jakby była linią okrężną), a linie nr 10 powinna jeździć do Dworca Niebuszewo.
PawelSzczecinFG2050 napisał(a):

> To jest trochę dziwne czemu nie mogli zrobić 3 do Placu > Rodła (wg mnie dubluje 12 i wygląda jakby była linią > okrężną), a linie nr 10 powinna jeździć do Dworca > Niebuszewo.

10 nie jeździ cały dzień, a poza szczytem jeździ co 24 minuty.

wysłane przez Tosiek 17

Ja tu widzę błąd skoro bez tramwajów do Lasu Arkońskiego to powinno być Linia 3 Kursować będzie na zmienionej trasie Pomorzany-Dworzec Niebuszewo

SU18 #788 Król Szos Na Zabytek
SU18,75#2200 Pod Palnik
LOZOI napisał(a):

> Ja tu widzę błąd skoro bez tramwajów do Lasu Arkońskiego > to powinno być > Linia 3 Kursować będzie na zmienionej trasie > Pomorzany-Dworzec Niebuszewo

No właśnie też się zastanawiałem... wypadałoby żeby ktoś poprawił, bo dość duża różnica ;P

#TramwajemPoŚwiecie
Dlaczego nie ma na stronie www.zditm.szczecin.pl weekendowych i świątecznych rozkładów "trójki" i "dziesiątki"?

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez torwid  67

kasper1 napisał(a):

> Dlaczego nie ma na stronie www.zditm.szczecin.pl weekendowych i > świątecznych rozkładów "trójki" i "dziesiątki"?

Ja tam widzę cały czas... https://www.zditm.szczecin.pl/pl/pasazer/rozklady-jazdy,tabliczka,3,178,t

https://www.zditm.szczecin.pl/pl/pasazer/rozklady-jazdy,tabliczka,84,259,t

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> Ja tam widzę cały czas...

Pojawiły się w poniedziałek po południu.
4

wysłane przez pioko17 38

Czy ja dobrze widzę, wreszcie 4 wraca do normalnej częstotliwości? Myślałem, że po kryzysie z liczbą motorniczych sprawa zostanie zamieciona pod dywan i tak jak jest już pozostanie na wieki wieków amen. Prtanie tylko, czy nie jest to zmiana tymczasowa i po powrocie 3 i 10 do LA, znowu na 4 tramwaje będą jeździć do 24 minuty?

wysłane przez lukaszenko 16

pioko17 napisał(a):

> Pytanie tylko, > czy nie jest to zmiana tymczasowa i po powrocie 3 i 10 do LA, > znowu na 4 tramwaje będą jeździć do 24 minuty?

Śmiem twierdzić że to pytanie jest jednocześnie odpowiedzią, ale nie uprzedzajmy faktów. A nóż widelec zostanie już tak na stałe.

wysłane przez fan004 86

pioko17 napisał(a):

> Czy ja dobrze widzę, wreszcie 4 wraca do normalnej > częstotliwości? Myślałem, że po kryzysie z liczbą > motorniczych sprawa zostanie zamieciona pod dywan i tak jak > jest już pozostanie na wieki wieków amen. Prtanie tylko, > czy nie jest to zmiana tymczasowa i po powrocie 3 i 10 do LA, > znowu na 4 tramwaje będą jeździć do 24 minuty?

Obastawiam, że zmiana wynika tylko z czasowej zmiany liczby motorniczych (tych którzy nie będą jeździć na 3 czy 10. Po powrocie tych linii na trasy 4 wróci do normalnej rzeczywistości...

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez pioko17 38

fan004 napisał(a):

> Obastawiam, że zmiana wynika tylko z czasowej zmiany liczby > motorniczych (tych którzy nie będą jeździć na 3 czy 10. Po > powrocie tych linii na trasy 4 wróci do normalnej > rzeczywistości...

Czyli jako normalną rzeczywistość traktujemy już 24-minutową minutową częstotliwość na 4? ;) Myślałem że to właśnie ona jest przejściowa. ;)

wysłane przez fan004 86

pioko17 napisał(a):

> Czyli jako normalną rzeczywistość traktujemy już 24-minutową > minutową częstotliwość na 4? ;) Myślałem że to właśnie > ona jest przejściowa. ;)

Szczerze, zastanawiałem się jak to pisałem, ale chyba każdy kojarzy 4 jako tramwaj który kursuje w "nieco innych" godzinach. Nie wiem czy są jakiekolwiek plany zmiany tego na stałe, ale wydaje mi sie że nie.

Swoją drogą to ciekawe, że akurat 4... kilka lat temu (3 albo 4) byłem w Pradze (tej czeskiej ;)) i ciekawym dla mnie było, że tam czwórka też kursowała podobnie jak u nas (okrojone godziny i bez weekendów). Pamiętam, że było to dla mnie zaskoczenie... to tylko jako taka ciekawostka :).

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez kasper1 50

Stety, niestety linia 4 powróciła do 24-minutowej częstotliwości. Gdyby nie odwieszenie dziewiątki z dniem 2 września, to czwórka kursowałaby z 12-minutową częstotliwością.

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez wojtazz 42

W jakim okresie planują się zmieścić z pracami?

wysłane przez lhb178 19

wojtazz napisał(a):

> W jakim okresie planują się zmieścić z pracami?

3-4 miesiące.