Forum

Zmiany na liniach 76, 103, 106 i C

1 lutego nastąpią zmiany w kursowaniu linii 76, 103, 106 i C.

wysłane przez MQ ?

Podobno wiele lat temu 103 już do Bartoszewa zaglądało. Czy ktoś wie więcej (ile kursów, w jakie dni i w jakich porach)?
MQ napisał(a):
Podobno wiele lat temu 103 już do Bartoszewa zaglądało.

Istotnie tak.Na pewno latem 1988 popołudniową porą w dni powszednie kilka kursów do Głębokiego zajeżdżało tam. Pamiętam dobrze,bo jeździłem wtedy 103 do Tanowa. Zapewne w kierunku Polic również. Niestety niewiele więcej pamiętam(nie interesowałem się).103 obsługiwana MIGami a pętla to był zwykły polno-piaszczysty plac ze słupkiem. Wiaty nie było na pewno.

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
MQ napisał(a):
Podobno wiele lat temu 103 już do Bartoszewa zaglądało. Czy ktoś wie więcej (ile kursów, w jakie dni i w jakich porach)?

Wydaje mi się , że na stronie Janusz Swiatowy.org są takie informacje.

wysłane przez MQ ?

MAN756 napisał(a):
Wydaje mi się , że na stronie Janusz Swiatowy.org są takie informacje.

Nie bardzo. Jest napisane tak:

Od 15 czerwca 1987 roku niektórymi kursami linia 103 jeździła przez Bartoszewo, również w dni świąteczne. Wydłużona trasa wynosiła 23,8 km. 1 listopada tego roku zawieszono kursy do Bartoszewa, a od 7 maja 1987 roku znowu je wprowadzono i po okresie letnim zlikwidowano je.

Tak więc nie ma odpowiedzi na moje pytania. Coś też jest nie tak z datami.

wysłane przez jas59  ?

Tak więc nie ma odpowiedzi na moje pytania. Coś też jest nie tak z datami.[/quote]

Oj tam! Oj tam! Czepiasz się. Już poprawiłem datę. Logicznym jest, że uruchomienie w czerwcu 1987, a później zawieszenie i ponowne uruchomienie w maju nie mogło być 1987 tylko w 1988. Mam nadzieję, że jesteś teraz zadowolony. Zwykłe przekłamanie.

cogito ergo sum

wysłane przez MQ ?

MQ napisał(a):
Podobno wiele lat temu 103 już do Bartoszewa zaglądało. Czy ktoś wie więcej (ile kursów, w jakie dni i w jakich porach)?

Sam sobie odpowiem. Dotarłem do rozkładu z 1988 roku.

W dni powszednie do Bartoszewa można było dojechać kursami z Głębokiego o 14:07, 16:16 i 17:17, a z Zakładów Chemicznych o 14:39, 18:09 i 20:25.

Z kolei w dni świąteczne podjazdy były na kursach z Głębokiego o 9:10, 10:20 i 13:55, a z Rynku o 14:45, 18:26 i 20:01.

Wygląda to więc na typowe kursy w celach rekreacyjnych.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.